Jeśli zależy Ci na wygodnym i bezpiecznym transporcie swojego sprzętu, plecak na laptopa jest idealnym rozwiązaniem. Wiele dostępnych w naszej ofercie modeli plecaków pozwoli Ci zabrać ze sobą nie tylko laptopa, ale także tablet, power bank oraz szereg innych przedmiotów, takich jak książki, skoroszyty, portfel, czy nawet parasolkę lub termos. Wszystko za sprawą świetnie rozplanowanej przestrzeni wewnętrznej komory plecaków, gdzie znajdują się dopasowane kieszenie na laptopa oraz organizery, do których można spakować inne gadżety czy urządzenia elektroniczne.

Pełne bezpieczeństwo - antykradzieżowe plecaki na laptop

Bezpieczeństwo przy przewożeniu urządzeń elektronicznych jest kluczowe, a nic nie zapewni go lepiej niż plecak antykradzieżowy. Specjalna konstrukcja plecaka pozwala na umieszczenie laptopa i tableta we wstrząsoodpornej kieszeni, a główna komora plecaka zamykana jest na antykradzieżowe zapięcie TSA. Przy czym, jeśli zdecydujesz się na plecak z usb, naładujesz swojego smartfona bez konieczności otwierania plecaka i wyciągania z niego power banka!

Wodoodporny plecak na laptopa

Warto wspomnieć o tym, że dostępne w naszej ofercie plecaki są z reguły wykonane z wodoszczelnego materiału (najczęściej nylon, OXFORD lub PVC), a niektóre modele wyposażone są dodatkowo w podgumowane zamki. Dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z opisem poszczególnych modeli, gdzie znajdziesz więcej istotnych informacji, które pomogą Ci dobrać plecak na laptop w pełni dostosowany do Twoich potrzeb.

Jak znaleźć odpowiedni plecak na laptop?

W naszej ofercie bez większego problemu znajdziesz plecak na laptopa dopasowany do wielkości swojego urządzenia. Jeśli potrzebny Ci plecak na laptopa 17", zajrzyj do kategorii produktowej, w której znajduje się szeroka oferta plecaków na laptopa z przekątną ekranu 17,3". A jeżeli interesuje Cię plecak na laptopa 15,6", to również i taki rozmiar jest u nas dostępny! Znajdziesz w naszym sklepie plecak na laptopa także dla mniejszych urządzeń o przekątnej 13,3"-14,1".

Co istotne, oferujemy plecaki na laptop o bardzo zróżnicowanej pojemności od 7 l do nawet 28 l czy 32 l - co w przypadku tych największych pozwala zabrać ze sobą nie tylko laptopa, ale także ubrania oraz inne rzeczy, które mogą być potrzebne w czasie kilkudniowej podróży!

Plecak na laptopa - dopasuj go do swojego stylu!

Oprócz tego oferujemy plecaki na laptopa damskie oraz plecaki na laptopa męskie o ciekawym wzornictwie i kolorystyce. Dzięki temu swój nowoczesny sprzęt, w zależności od własnego gustu i stylu, możesz schować w nowoczesnym plecaku o klasycznym designie albo w oryginalnym plecaku w stylu etno czy vintage. Sprawdź sam, co spodoba Ci się najbardziej i wybierz plecak na laptop dopasowany do potrzeb i swojego stylu. Zapraszamy!

Zobacz plecaki na laptopy z naszej oferty:

czytaj dalej zwiń