Nasza cena: 299,00zł

Producent: Arctic Hunter
Kod: 6970672350816
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Przekątna ekranu: 15.6"
Wymiary zewnętrzne: 47 x 31 x 18 cm
Waga: 0,9 kg
Pojemność: 26 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 41 x 25,5 x 3,5 cm

Plecak ARCTIC HUNTER B00428 wykonano z wytrzymałego, impregnowanego materiału, dzięki czemu jest trwały i wodoodporny. Ten pojemny model posiada jedną komorę o dobrze zaprojektowanym wnętrzu. Znajduje się tu dedykowana miękka kieszeń na laptop w rozmiarze do 15,6" oraz druga mniejsza kieszeń np. na tablet - obie zabezpieczone są elastyczną taśmą zapinaną na rzep. Oprócz tego wewnątrz umieszczono również organizer z mniejszymi kieszonkami oraz zaczep np. na klucze. Znajduje się tu również łącze do power banka z zewnętrznym gniazdem USB. Z przodu plecaka umieszczono zapinaną na zamek sporą kieszeń, kolejne dwie znajdują się po bokach - jedna z nich jest wyścielona folią izolacyjną, która utrzyma temperaturę przenoszonego w niej napoju. Zarówno szelki jak i plecy wyłożone są gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. Na jednej z szelek znajduje się zaczep np. na okulary, na drugiej natomiast malutka kieszonka. Na plecach pod szelkami znajduje się dyskretna spora kieszeń zapinana na zamek oraz pas umożliwiający założenie plecaka na rączkę torby podróżnej. Poza funkcjonalnością plecak wyróżnia się ciekawym designem i starannym wykończeniem - główna komora posiada klapę zamykaną w nietypowy sposób na sporą klamrę.

stojak

zmierz laptopa

Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.

Wytrzymały materiał

Plecak wykonany jest z wytrzymałego, impregnowanego materiału, co sprawia, że jest nie tylko trwały, ale i wodoodporny. W przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
nylon
laptop

Złącze USB

Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.

Funkcjonalne wnętrze

Plecak posiada jedną główną komorę, w której znajduje się miejsce na laptopa, dostęp do złącza USB oraz kilka przydatnych kieszonek.
wnętrze
laptop

Kieszeń z izolacją cieplną

Z boku plecaka znajduje się specjalna kieszeń, w której można przenosić napoje. Jest ona wyścielana folią izolacyjną, która ochroni twój zimny napój podczas upału lub gorący podczas mroźnych dni.

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane