Etui na Kindle Paperwhite 4

Dedykowane etui na czytnik przeznaczone do modelu kindle paperwhite 4. Dzięki etui Kindle Paperwhite 4 możesz w łatwy sposób zabezpieczyć czytnik przed uszkodzeniem lub porysowaniem. Etui posiada funkcję automatycznego usypiania i wybudzania czytnika. Nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Sprawdź jakie wersje kolorystyczne posiadamy w sprzedaży i wybierz dla siebie idealny model. Pamiętaj aby sprawdzić którą wersję kindle paperwhite posiadasz. W tej kategorii kupisz etui dedykowane do czytnika amazon kindle paperwhite w wersji 4 (wodoodporna wersja kindla produkowana od 2018 roku).

Funkcje Etui do Kindle Paperwhite 4:

  • Etui Kindle PaperWhite 4 posiada funkcję automatycznego usypiania i wybudzania czytnika. Nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Etui zrobi to za ciebie. Wystarczy je zamknąć, a czytnik sam się wyłączy.
  • Etui Kindle PaperWhite 4 posiada wycięte otwory dla wszystkich złączy w twoim czytniku. Nie musisz go z niego wyciągać aby podłączyć ładowarkę. Wszystko to sprawia, ze raz włożonego tabletu do etui nie trzeba z niego co chwilę wyciągać.

Etui na czytnik Kindle - czym kierować się przy wyborze?

Odpowiednio dobrane etui na czytnik Kindle nie tylko ochroni urządzenie przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, ale również wpłynie na jego funkcjonalność. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się między innymi etui origami, które oprócz automatycznego usypiania oraz wybudzania czytnika pozwala na stworzenie praktycznej podpórki ułatwiającej czytanie. Z takiego rozwiązania będą zadowolone przede wszystkim te osoby, które często czytają przy biurku lub stole, ale nie chcą za każdym razem trzymać czytnika w dłoniach. Warto również wspomnieć o tym, że etui na Kindle Paperwhite 4 w formie origami z łatwością zmieścimy w torebce czy w niewielkim plecaku.

Niesłabnącym uznaniem wśród fanów e-booków wyróżnia się także etui na czytnik Paperwhite 4, które składa się z wytrzymałych, sztywnych plecków i klapki. Taki model zapewni nam niezwykle skuteczną ochronę przed wstrząsami, zarysowaniami ekranu czy jego pęknięciami, które w przypadku czytników Kindle okazują się niezwykle kosztowne w naprawie. Z tego też powodu wspomniane etui idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które często czytają w podróży lub chcą jak najbardziej zminimalizować ryzyko pojawienia się uszkodzeń. Z kolei gdy zależy nam na etui na czytnik Kindle, które będzie przede wszystkim smukłe i lekkie, warto rozważyć modele z silikonowym tyłem oraz twardą klapką.

Zobacz Etui na czytnik Kindle Paperwhite 4 z naszej oferty:

czytaj dalej zwiń