Etui na Kindle Paperwhite 4

Dedykowane etui na czytnik przeznaczone do modelu kindle paperwhite 4. Dzięki etui Kindle Paperwhite 4 możesz w łatwy sposób zabezpieczyć czytnik przed uszkodzeniem lub porysowaniem. Etui posiada funkcję automatycznego usypiania i wybudzania czytnika. Nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Sprawdź jakie wersje kolorystyczne posiadamy w sprzedaży i wybierz dla siebie idealny model. Pamiętaj aby sprawdzić którą wersję kindle paperwhite posiadasz. W tej kategorii kupisz etui dedykowane do czytnika amazon kindle paperwhite w wersji 4 (wodoodporna wersja kindla produkowana od 2018 roku).

Funkcje Etui do Kindle Paperwhite 4:

  • Etui Kindle PaperWhite 4 posiada funkcję automatycznego usypiania i wybudzania czytnika. Nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Etui zrobi to za ciebie. Wystarczy je zamknąć, a czytnik sam się wyłączy.
  • Etui Kindle PaperWhite 4 posiada wycięte otwory dla wszystkich złączy w twoim czytniku. Nie musisz go z niego wyciągać aby podłączyć ładowarkę. Wszystko to sprawia, ze raz włożonego tabletu do etui nie trzeba z niego co chwilę wyciągać.

Zobacz Etui na czytnik Kindle Paperwhite 4 z naszej oferty:

czytaj dalej zwiń