Szukasz biznesowej torby na laptopa, która będzie służyła Ci na co dzień w pracy? Proponujemy eleganckie kombo - połączenie torby i plecaka. Bardzo praktyczne rozwiązanie w przypadku ciężkich i przeładowanych toreb. Dużo wygodniej jest nosić ciężki plecak na laptopa niż torbę na ramieniu. Szelki biznesowego plecaka można chować lub wyciągać - wszystko zależy od tego w jaki sposób będziesz korzystać z torb. Wszystkie torby wykonane są z wodoodpornego, wytrzymałego materiału.

 Plecaki biznesowe jako idealny wybór na kilkudniowe konferencje 

Nie bez powodu plecak biznesowy z funkcją torby przez wielu przedsiębiorców i pracowników jest wybierany jako niezastąpiony sposób na łatwe spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy. Dzięki temu, że w ofercie naszego sklepu znajdują się pojemne plecaki biznesowe, w zależności od potrzeb danej osoby mogą one pełnić funkcję plecaka, podręcznej walizki lub torby, która za sprawą starannego wykonania bardzo dobrze sprawdzi się podczas ważnych spotkań czy delegacji.

W zależności od wybranego modelu plecaki biznesowe z funkcją torby mogą z powodzeniem pomieścić nie tylko laptopa i różnego rodzaju akcesoria, ale także koszulki na zmianę, wygodne buty oraz najpotrzebniejsze kosmetyki. Warto przy tym wspomnieć, że tego typu plecaki zapewniają jednocześnie większe bezpieczeństwo za sprawą systemów antykradzieżowych oraz specjalnych pianek chroniących cenne urządzenia przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. To sprawia, że proponowany plecak biznesowy okazuje się niezwykle poręcznym i funkcjonalnym wyborem na krótkie służbowe wyjazdy.

Dostępne rozmiary toreb w zależności od wielkości twojego laptopa od 15,6" - 17,3". Bardzo dobry stosunek cena / jakość. Gwarantujemy szybką wysyłkę w 24h oraz wystawiamy F-VAT.

ZOBACZ BIZNESOWE PLECAKI Z NASZEJ OFERTY

czytaj dalej zwiń