Szukasz etui lub pokrowca na laptopa w rozmiarze 14,1"? W sprzedaży posiadamy szeroki wybór etui w tym rozmiarze, zarówno zapinanymi na zamek jak i rzep. Na pewno znajdziesz coś idealnie dla Ciebie. Aby mieć pewność czy twój laptop będzie odpowiednio dopasowany do etui sprawdź miarką jego wymiary i porównaj z wymiarami podanymi na stronie każdego produktu. Zapewniamy szybką wysyłkę w 24h oraz bezproblemowy zwrot lub wymianę towaru.

Starannie wykonane etui na laptopa 14,1”, które chroni urządzenie przed uszkodzeniami 

Odpowiednio dobrane etui na laptopa 14,1” pozwala na wygodne i sprawne przenoszenie urządzenia podczas drogi na uczelnię czy na ważną delegację lub spotkanie z klientem. Dzięki temu, że znajdujące się w naszej ofercie pokrowce powstały z wysokiej jakości materiałów i wyróżniają się miękkim wypełnieniem, skutecznie zabezpieczają sprzęt przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania, obicia czy wstrząsy, a także przed zalaniem oraz narażeniem na działanie zbyt niskich temperatur. W efekcie mimo upływu czasu i częstych podróży laptop wyróżnia się nienagannym stanem technicznym oraz wizualnym.

Proponowane przez nas etui na laptopa 14,1” okazuje się również idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na jak największej funkcjonalności. Dzieje się tak, ponieważ mimo skutecznej ochrony samo etui nie zajmuje zbyt wiele cennego miejsca, dzięki czemu urządzenie można z powodzeniem przewozić w walizce lub plecaku. Mimo to z myślą o osobach, którym zależy na pojemnych etui, oferujemy również pokrowce z kieszeniami przeznaczonym do schowania takich akcesoriów jak ładowarka, myszka czy dysk pamięci.

Zobacz nasze etui na laptopa 14,1":

czytaj dalej zwiń