Dedykowane etui na czytnik przeznaczone do modelu kindle paperwhite w wersji 1/2/3. Dzięki etui Kindle możesz w łatwy sposób zabezpieczyć czytnik przed uszkodzeniem lub porysowaniem. Etui na czytnik Kindle posiada funkcję automatycznego usypiania i wybudzania czytnika. Nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Sprawdź jakie wersje kolorystyczne posiadamy w sprzedaży i wybierz dla siebie idealny model. Pamiętaj aby sprawdzić którą wersję czytnika kindle paperwhite posiadasz. W tej kategorii kupisz etui dedykowane do czytnika amazon kindle paperwhite w wersji 1/2/3.

Funkcje Etui do czytników Kindle Paperwhite 1/2/3:

  • Etui posiada funkcję automatycznego usypiania i wybudzania czytnika. Nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Etui zrobi to za ciebie. Wystarczy je zamknąć, a czytnik sam się wyłączy.
  • Etui posiada wycięte otwory dla wszystkich złączy w twoim czytniku. Nie musisz go z niego wyciągać aby podłączyć ładowarkę. Wszystko to sprawia, ze raz włożonego tabletu do etui nie trzeba z niego co chwilę wyciągać.
  • Etui posiada zapięcie magnetyczne, dzięki czemu bez obawy można przenosić czytnik w torbie lub plecaku bez obawy, że się wzbudzi.

Zobacz Etui na czytniki Kindle Paperwhite 1/2/3 z naszej oferty

czytaj dalej zwiń