Etui na Kindle 11 Touch 2022

Dedykowane etui na czytnik przeznaczone do modelu Amazon Kindle 11 Touch 2022. Dzięki etui możesz w łatwy sposób zabezpieczyć czytnik przed uszkodzeniem lub porysowaniem. Etui posiada funkcję automatycznego usypiania i wybudzania czytnika. Nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Sprawdź jakie wersje kolorystyczne posiadamy w sprzedaży i wybierz dla siebie idealny model.

Funkcje Etui do Kindle 11 Touch 2022

  • Etui posiada funkcję automatycznego usypiania i wybudzania czytnika. Nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Etui zrobi to za ciebie. Wystarczy je zamknąć, a czytnik sam się wyłączy.
  • Etui posiada wycięte otwory dla wszystkich złączy w twoim czytniku. Nie musisz go z niego wyciągać aby podłączyć ładowarkę. Wszystko to sprawia, ze raz włożonego tabletu do etui nie trzeba z niego co chwilę wyciągać.

Etui na czytnik Kindle 11 Touch 2022, które zachwyca wytrzymałością

Oferowane w naszym sklepie etui na czytnik Kindle 11 Touch 2022 wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością, która skutecznie chroni urządzenie przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Nie musimy między innymi obawiać się o noszenie czytnika w torebce, w której trzymamy klucze, czy w plecaku, ponadto możemy z powodzeniem czytać w komunikacji miejskiej lub na plaży. Plastikowe plecki oraz sztywna klapka bardzo dobrze zabezpieczają czytnik przed zarysowaniami i wstrząsami, które mogą doprowadzić do pęknięcia ekranu od wewnątrz. W efekcie zyskujemy pewność, że Kindle Touch 10 2019 będzie nam bardzo dobrze służył przez wiele długich lat.

Warto również wspomnieć, że mimo dużej wytrzymałości etui na czytnik wyróżnia się poręcznymi rozmiarami i nie utrudnia zabierania ze sobą urządzenia na uczelnię, do pracy czy na spacer. Ponadto dzięki temu, że obudowa nie jest śliska, zmniejszamy ryzyko upuszczenia czytnika. Warto również wspomnieć, że z myślą o osobach, którym zależy zarówno na odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia, jak i na jak największej praktyczności, proponujemy etui z klapką oraz z silikonowymi pleckami. Tego typu modele okazują się nieco cieńsze niż obudowy wykonane z twardszego plastiku, ale równie skutecznie chronią przed uszkodzeniami.

Zobacz Etui na czytnik Kindle 11 Touch 2022 z naszej oferty

czytaj dalej zwiń