Sklep internetowy inBag.pl powstał z myślą o klientach, którzy poszukują oryginalnych, indywidualnych oraz niepowtarzalnych etui i toreb na laptopy, etui i szkieł ochronnych na tablety oraz dodatków. Staramy się wprowadzać do sklepu jedynie marki, które dbają o wysoki poziom oraz unikalne wzornictwo produkowanych przez siebie towarów. Nasz asortyment systematycznie się powiększa o kolejne produkty, dzięki czemu mogą Państwo siedząc wygodnie w fotelu znaleźć modny oraz świetnej jakości produkt dla siebie lub na wspaniały, wyszukany prezent.

Dlaczego warto kupić u nas

  1. Zależy Ci na szybkiej dostawie? Nam także, więc sprzedajemy wyłącznie towar, który fizycznie posiadamy, dlatego jesteśmy w stanie wysłać go w ciągu 24h.
  2. Nie chcesz płacić dodatkowo za przesyłkę? Nic prostszego, zamówienia powyżej 299zł wysyłamy kurierem na nasz koszt. Nawet te za pobraniem
  3. Masz wątpliwości odnośnie zakupów przez Internet? Nie ma się czego bać! Masz 14 dni na zwrot lub wymianę towaru a w przypadku przesyłki gratis zwrócimy Ci pełną kwotę, więc jedynym Twoim kosztem będzie koszt odesłania do nas towaru.
  4. Chcesz mieć pewność jak towar wygląda w rzeczywistości? Wiemy jakie to ważne przy zakupach internetowych, dlatego każdy przedmiot fotografujemy i zamieszczamy zdjęcia na karcie produktu.
  5. Nadal masz wątpliwości? Zapraszamy w takim razie do naszego biura handlowego mieszczącego się we Wrocławiu na ul. Szwedzka 48 po odbiór osobisty złożonego przez internet zamówienia.

Gdzie się mieścimy

Nasze biuro handlowe znajduje się we Wrocławiu na ul. Szwedzka 48. Czynne od pn-pt w godz. 10:00 - 16:00. Na miejscu będziesz mieć możliwość odbioru osobistego złożonego przez nasz sklep internetowy zamówienia.

Dane firmy

E-WRODET Maciej Padiasek, ul. Szwedzka 48, 54-401 Wrocław
NIP: 8942843004 REGON: 020138510