Nieduże, ale niezwykle praktyczne rysiki to uniwersalne akcesoria do tabletu, smartfonu, czytnika do książek czy monitora dotykowego. Z wyglądu przypominają długopisy, a ich obsługa jest niezwykle intuicyjna. Dzięki temu z ich pomocą bez trudu będziesz w stanie obsłużyć każdy ekran na dotyk. Ale to nie wszystko, bo korzystając z naszych rysików do tabletu, będziesz mieć możliwość wykonania precyzyjnej grafiki czy napisania tekstu odręcznie. To również sposób na zadbanie o wygląd i czystość wyświetlacza. Rysiki nie pozostawiają odcisków, smug ani innych śladów na powierzchni ekranu.

Akcesoria do tabletu dla każdego

Wysokiej jakości rysiki docenią nie tylko projektanci czy graficy, którzy na swoich tabletach wykonują szczegółowe rysunki, lecz każdy, kto ceni sobie komfort i oszczędność czasu. Rysiki do tabletu wykorzystamy bowiem do zrobienia szybkich notatek czy po prostu wygodnej obsługi urządzeń mobilnych. Jeden gadżet może posłużyć nam to wielu sprzętów, dlatego warto zawsze mieć go przy sobie! Co więcej, szeroka oferta kolorystyczna dostępna w naszym sklepie pozwala wybrać akcesoria w swoim ulubionym odcieniu.

Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów na tablet

W naszym sklepie znajdziesz rysiki do tabletu klasyczne oraz profesjonalne w szerokiej gamie kolorystycznej.  Z pewnością ułatwią Ci one obsługę telefonu dotykowego lub tabletu. Zapewniamy szybką wysyłkę w 24h oraz bezproblemowy zwrot lub wymianę towaru.

Precyzyjny rysik do tabletu idealny do gier

Dzięki precyzyjnemu rysikowi do ekranów dotykowych będzie Ci wygodniej korzystać z aplikacji graficznych oraz gier. Rysik idealnie leży w ręce i jest bardzo dobrze wyważony, a dzięki dwóm końcówkom (zwykłej i precyzyjnej) będziesz zadowolony z zakupu tego akcesorium do tableta.

czytaj dalej zwiń