Nasza cena: 259,00zł

Producent: Tigernu
Kod: 6928112303359
Średnia ocena:
- oceń
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Nylon
Przekątna ekranu: 17.3"
Wymiary zewnętrzne: 49 x 33 x 16 cm (po powiększeniu 49 x 33 x 22 cm)
Waga: 1,2
Pojemność: 25/34 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 42 x 27,5 x 3,5 cm
Antykradzieżowy plecak Tigernu T-B3105-4A z USB został wykonany z wytrzymałego i wodoodpornego nylonu. Model ten posiada dwie komory. Komora główna zapinana jest na podwójny zamek, dzięki czemu jest on bardziej wytrzymały. W komorze tej znajduje się dedykowana miękka kieszeń do przenoszenia w niej laptopa oraz mniejsza kieszeń np. na tablet. Obie są zabezpieczone zapinaną na rzep elastyczną taśmą. Znajduje się tu także łącze do power banka z zewnętrznym gniazdem USB. Komorę tą można powiększyć poprzez rozpięcie zamka biegnącego po obwodzie plecaka. W drugiej, mniejszej komorze umieszczono kilka mniejszych kieszonek oraz jedną zapinaną na zamek. Znajduje się tu także odpinany zaczep np. na klucze. Plecak wyposażono w system antykradzieżowy - główną komorę można zabezpieczyć przed otwarciem za pomocą kłódki wyposażonej w trzycyfrowy szyfr. Po bokach plecaka znajdują się dwie kieszenie - jedna elastyczna i druga zapinana na zamek. Z przodu plecaka znajduje się biegnący pionowo pas odblaskowy Zarówno szelki jak i plecy wyłożone są gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. Na plecach pod szelkami znajduje się dyskretna kieszeń zapinana na zamek oraz pas umożliwiający założenie plecaka na rączkę torby podróżnej
stojak
zmierz laptopa
Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały nylon
Plecak wykonany jest z wytrzymałego nylonu. Materiał jest ponadto wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
nylon
laptop
Miękka komora na laptop
Plecak posiada bardzo miękką komorę, która ochroni laptopa, nawet w przypadku upuszczenia plecaka lub uderzenia nim o coś. Kieszeń zapinana jest na rzep.
System antykradzieżowy
Plecak wyposażony jest w system antykradzieżowy. Głowna komora, w której przenoszony będzie laptop, może zostać zabezpieczona przed otwarciem, za pomocą kłódki wyposażonej w trzycyfrowy szyfr.
wnętrze
usb
Podwójny zamek
Plecak wyposażony jest w podwójne zamki, co zdecydowanie zwiększa jego wytrzymałość oraz żywotność.
Możliwość powiększenia
Gdy zajdzie taka potrzeba, plecak można łatwo powiększyć o dodatkowe kilka centymetrów. Wystarczy rozpiąć zamek, który znajduję się na całym obwodzie plecaka.
wnętrze
usb
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.
 • piotr napisał:
  szybko i sprawnie.
  Ocena opinii: 0
 • Marta z Warszawy napisał:
  jestem bardzo zadowolona z produktu który zakupiłam w styczniu 2022 - plecak na laptopa ; zamówienie szybkie, rzetelne a plecak okazał się z bardzo dobrej jakości materiału
  Zalety:
  same zalety jakość plecaka 10/10 ; zamówienie rewelacja (szybkość , obsługa, komunikacja - Super) wad nie znalazłam
  Ocena opinii: 0

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane