Plecaki dopasowane do użytkownika - damskie z mniejszymi paskami, męskie pojemne, dla mam z organizerem na akcesoria dziecięce, dla studentów z USB, dla fotografów z przegrodami na sprzęt.

Filtry
Wyświetlamy 151 produktów w kategorii Dla kogo
Wyczyść

Każdy znajdzie plecak dla siebie

W naszej ofercie plecaki posegmentowane wg grupy docelowej - wiemy że kobieta, mężczyzna, mama, student i fotograf mają różne potrzeby. Każda grupa to inne wymiary, inna kolorystyka i inne funkcjonalności.

Najczęściej zadawane pytania

Czy plecak damski jest gorszy od męskiego?

Nie - to różnica w wymiarach (krótszy stelaż, węższe szelki, dopasowanie do kobiecej sylwetki) i wzornictwie (więcej kolorów, miękkie linie). Funkcjonalność (kieszenie, ochrona laptopa, jakość) jest porównywalna.

Czy mężczyzna może nosić plecak damski?

Może, ale zwykle będzie za mały (krótszy stelaż). Lepiej wybrać plecak męski lub uniwersalny model unisex.

Plecak dla mamy a dla zwykłej kobiety - różnica?

Plecak dla mamy ma dodatkowo organizer na butelki, pieluchy, chusteczki i miejsce na małe akcesoria dziecięce. Często ma uchwyt do wózka. Reszta (pojemność, wzornictwo) podobna jak inne plecaki damskie.