Nasza cena: 349,00zł

Producent: Arctic Hunter
Kod: 6970672350809
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał:
  • Oxford
  • EVA
Przekątna ekranu: 15.6"
Wymiary zewnętrzne: 46 x 27 x 15 cm
Waga: 0,89 kg
Pojemność: 19 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 40 x 26,5 x 3 cm

Plecak Arctic Hunter B00451 wykonano z wytrzymałego, impregnowanego materiału, dzięki czemu jest trwały i wodoodporny. Dodatkowe zabezpieczenie dla przenoszonych rzeczy stanowi przód plecaka, który został wykonany z twardego materiału EVA. Plecak posiada jedną komorę, która otwiera się pod kątem 90 stopni i jest zabezpieczona dodatkowym zapięciem na rzepy. Wewnątrz znajduje się dedykowana miękka kieszeń na laptop w rozmiarze do 15,6" oraz druga mniejsza kieszeń np. na tablet - obie zabezpieczone są elastyczną taśmą zapinaną na rzep. Po drugiej stronie komory znajdują się mniejsze kieszonki oraz kieszeń na termos lub butelkę z napojem. Umieszczono tu również wyjmowany organizer z kieszonkami i elastycznymi uchwytami, w którym można schować mniejsze rzeczy np. portfel, telefon, kable itp. Dzięki systemowi antykradzieżowemu w postaci specjalnej kłódki komorę można zabezpieczyć przed otwarciem. Szelki i plecy plecaka wyłożone są gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. Na jednej z szelek znajduje się zaczep np. na okulary, na drugiej natomiast malutka kieszonka. Na plecach pod szelkami znajduje się dyskretna spora kieszeń zapinana na zamek oraz pas umożliwiający założenie plecaka na rączkę torby podróżnej.

stojak
zmierz laptopa
Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego, impregnowanego materiału, co sprawia, że jest nie tylko trwały, ale i wodoodporny. W przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie. Przód plecaka wykonany jest z twardego materiału EVA.
nylon
laptop
System antykradzieżowy
Plecak wyposażony jest w system antykradzieżowy. Głowna komora, w której przenoszony będzie laptop, może zostać zabezpieczona przed otwarciem, za pomocą kłódki wyposażonej w trzycyfrowy cyfr.
Funkcjonalne wnętrze
Plecak posiada jedną główną komorę, w której znajduję się miejsce na laptopa oraz kilka kieszonek na akcesoria. Z tyłu znajduję się pojemna kieszeń, w której można przenosić podręczne rzeczy, takie jak portfel czy komórka.
wnętrze
laptop
Organizer w zestawie
Do plecaka dołączony jest organizer o wymiarach 23,5 x 11 cm (23,5 x 31 cm po rozłożeniu). Znajduję się nim zapinana kieszonka na komórkę, siateczkowa kiszonka zapinana na zamek oraz 6 elastycznych uchwytów idealnych na małe akcesoria, takie jak kable czy słuchawki. Organizer nie jest częścią integralną plecaka, więc można go wyjąć.

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane