Nasza cena: 259,00zł

Producent: ROWE
Kod: 6927821950281
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Oxford
Przekątna ekranu: 17.3"
Wymiary zewnętrzne: 46 x 32 x 16 (po powiększniu 46 x 32 x 23)
Waga: 1,3 kg
Pojemność: 23/33 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 42 x 27,5 3,5 cm

Plecak ROWE R-5028 to model wykonany z wytrzymałego i wodoodpornego materiału Oxford gwarantującego ochronę zawartości w przypadku deszczu. To bardzo pojemny, 3-komorowy model, który dzięki swojej konstrukcji daje możliwość zwiększenia pojemności z 23 do 33 litrów - wystarczy rozpiąć biegnący po całym obwodzie plecaka zamek. W komorze na laptop znajduje się miękka kieszeń na sprzęt w rozmiarze do 17,3" oraz mniejsza na tablet - obie zabezpieczone elastyczną taśmą zapinaną na rzep. Znajduje się tu również bardzo duża kieszeń zapinana na rzep. W głównej komorze, otwieranej na płasko niczym walizkę, znajdziemy przestrzeń na ubrania wydzieloną siatkową przegrodą, które dodatkowo można zabezpieczyć elastycznymi taśmami zapinanymi na klamrę. Znajdują się tu również dwie mniejsze siateczkowe kieszenie oraz jedna większa, zapinana na zamek. W trzeciej komorze znajdują się dwie spore siateczkowe kieszenie, zapinane na zamki. Z przodu plecaka znajduje się duża kieszeń zapinana na zamek. Po bokach plecaka znajdują się cztery klamry z paskami, które można regulować, gdy plecak nie jest w pełni zapakowany. Profilowane szelki plecaka, podobnie jak jego plecy, wyłożono sprężystymi gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. Nad szelkami znajduje się uchwyt służący do przenoszenia plecaka w ręce, natomiast drugi uchwyt umieszczono z boku i przydaje się przy używaniu plecaka jako walizki. Model R-5028 polecamy osobom poszukującym plecaka z opcją wykorzystania go jako pojemnego bagażu podręcznego.

stojak
Zmierz laptopa
UWAGA! Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału Oxford, który jest splotem włókien poliestrowych. Materiał jest ponadto wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
socko-mat
socko-poj
Otwierany jak walizka
Plecak można rozłożyć na płasko, jak walizkę. Ułatwia to jego zapakowanie, a ubrania umieszczone w przegrodzie można łatwo zabezpieczyć za pomocą pasów. W ten sposób nie ma obawy, że ubrania wypadną, gdy będziesz chciał wyciągnąć coś z plecaka..
Niezwykle pojemny
Plecak jest bardzo pojemny. Posiada łącznie 3 komory. Pierwsza posiada miejsce na tablet oraz laptopa do 17,3", w drugiej zmieścisz ubrania na kilkudniowy wyjazd, trzecia to komora z organizerem (może schować do niej komórkę, myszkę, długopisy itd.)
socko-pasek
socko-poj
Możliwość powiększenia
Gdy zajdzie taka potrzeba, plecak można łatwo powiększyć o dodatkowe kilka centymetrów. Wystarczy rozpiąć zamek, który znajduję się na całym obwodzie torby. Dzięki temu, w kilka sekund, z plecaka o pojemności 23L, zmienisz go w plecak 33L.

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane