Nasza cena: 169,00zł

Producent: Himawari
Kod: 6972821266122
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 10,95zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Wymiary zewnętrzne: 38 x 28 x 17 cm
Waga: 0,58 kg
Pojemność: 18 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 36 x 24 x 2,5 cm

Jednokomorowy plecak marki Himawari 1223 Diaper bag to plecak dla nowoczesnych mam. Jest to bardzo pojemny model wykonany z wytrzymałego i wodoodpornego materiału - nylonu. Wewnątrz tego świetnie zaprojektowanego plecaka znajdzie się miejsce na wszystkie rzeczy niezbędne do wyjścia z maluchem z domu. Wewnątrz plecaka znajdziemy dwie siatkowe kieszonki na drobiazgi zapinane na zamek, kieszeń na laptopa w rozmiarze do 14,1” oraz zapinaną na zamek przegrodę oddzielającą zapakowane rzeczy od tych, które chcemy umieścić na wierzchu, pod ręką. Z prawej strony na zewnątrz plecaka znajdują się dwie kieszenie, w tym jedną kieszeń termiczną zapinaną na zamek, która idealnie nadaje się do schowania butelki z pokarmem lub napojem. Po lewej stronie umieszczono kieszeń, która przeznaczona jest do schowania nawilżanych chusteczek - posiada specjalny otwór, przez który można je wyciągać. Plecak zapinany jest na klapę zapinaną na zamek, która po wewnętrznej stronie posiada dużą siatkową kieszeń na drobiazgi zapinaną na zamek. Dostęp do wnętrza jest możliwy również z przodu plecaka, gdzie umieszczono dodatkowy zamek do otwierania plecaka. Z przodu plecaka znajduje się również mała kieszonka na podręczne rzeczy. Szelki i tył plecaka są wyłożone sprężystą gąbką, aby plecak był wygodny w noszeniu przy większym obciążeniu. Na szelkach umieszczono również specjalne zapięcia z klipsami, dzięki którym plecak można zawiesić na rączce wózka. Plecak Himawari 1223 Diaper bag swoją funkcjonalnością i pojemnością z pewnością przypadnie do gustu każdej pracującej mamie.

Zmierz laptopa

Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.

nylon
laptop
Pojemne wnętrze
Plecak jest bardzo pojemny. Idealnie nada się podczas spacerów z dzieckiem. Zmieścisz do niego wszystko, czego potrzebujesz.
Miejsce na butelkę
Plecak posiada boczną kieszonkę z izolacją cieplną. Wsadzona do niej butelka dłużej będzie utrzymywać temperaturę.
nylon
laptop
Klamry do mocowania do wózka
Na szelkach plecaka znajdują się dwie klamry służące do zamocowania plecaka do uchwytu wózka.
Kieszeń na chusteczki
Z boku plecaka znajduję się kieszeń, do której można wsadzić chusteczki. Posiada ona specjalny otwór, dzięki któremu dostęp do nich jest bardzo szybki.
nylon
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.