Nasza cena: 329,00zł

Producent: FRN
Kod: 6974632520301
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał:
  • Nylon
  • PVC
Przekątna ekranu:
Wymiary zewnętrzne: 45 x 29 x 20 (po powiększeniu 45 x 29 x 27) cm
Waga: 1,24 kg
Pojemność: 26/35 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 40,5 x 26,5 x 3,5 cm

Dwukomorowy plecak na laptopa marki FRN o symbolu 8289. Plecak został wykonany z trwałego i odpornego na deszcz materiału – nylonu powlekanego PVC. W komorze z tyłu plecaka znajduje się miękka kieszeń na laptopa w rozmiarze do 15,6" z elastycznym paskiem do zabezpieczenia sprzętu oraz kieszeń na tablet w rozmiarze do 10”. Środkowa komora jest duża i pojemna, przeznaczona na zapakowanie ubrań i większych rzeczy. Obie komory można otworzyć na płasko, jak walizkę, aby ułatwić dostęp do zawartości. Konstrukcja plecaka daje możliwość powiększenia środkowej komory o 7 cm poprzez rozpięcie dodatkowego zamka. Z przodu plecaka umieszczono dwie kieszenie: większą z organizerem na akcesoria i długopisy oraz przypinką do kluczy, oraz mniejszą u góry plecaka na podręczne rzeczy. Z lewej strony plecaka znajduje się kieszeń na napój lub parasolkę, zapinana na zamek. Plecak wyposażony jest dodatkowo w zamykane zewnętrzne gniazdo USB, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Profilowane szelki i tył plecaka są wyłożone sprężystymi gąbkami, aby plecak był wygodny podczas noszenia. Na jednej z szelek umieszczono małą kieszonkę na kartę lub identyfikator zapinaną na zamek. Na szelkach umieszczono regulowany pas piersiowy, aby lepiej rozłożyć ciężar plecaka przy dużym obciążeniu. Z tyłu plecaka znajduje się nylonowy pas, dzięki któremu można założyć plecak na rączkę torby lotniczej oraz bezpieczna kieszeń na portfel lub telefon. Plecak posiada uchwyt, dzięki czemu można go nosić w ręce jak torbę. Ze względu na swoją funkcjonalność plecak FRN 8289 doskonale sprawdzi się w pracy, jak i na krótkim wyjeździe służbowym.

stojak
zmierz laptopa
Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego nylonu powlekanego PVC. Zapewnia to wytrzymałość, wodoodporność oraz łatwość w czyszczeniu.
nylon
laptop
Duża pojemność
Plecak jest bardzo pojemny. Posiada łącznie 2 komory. Pierwsza to  komora na ubrania, a w drugiej zmieści się laptop do 15,6". Ponadto z przodu znajdują się kieszenie z organizerem (można schować do nich komórkę, myszkę, długopisy itd.).
Możliwość powiększenia
Gdy zajdzie taka potrzeba, plecak można łatwo powiększyć o dodatkowe kilka centymetrów. Wystarczy rozpiąć zamek, który znajduję się na całym obwodzie torby. Dzięki temu, w kilka sekund, zyskasz kilka dodatkowych centymetrów.
wnętrze
usb
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.