Nasza cena: 299,00zł

Producent: Fly-Leaf
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Nylon
Wymiary zewnętrzne: 50 x 35 x 22cm
Waga: 1,4 kg
Pojemność na aparat: body + 3 obiektywy + lampa błyskowa

Pojemny plecak fotograficzny marki FLY-LEAF o symbolu FL-9020 przeznaczony na aparat, akcesoria fotograficzne i laptopa. Ten świetnie zaprojektowany plecak wykonany jest z wytrzymałego i wodoodpornego materiału – nylonu. Główna komora plecaka jest pojemna, z powodzeniem pomieści 2 aparaty z obiektywami oraz dodatkowe akcesoria. Znajdują się w niej miękkie przegródki (przypinane na rzep), dzięki którym możesz oddzielić zapakowane akcesoria fotograficzne w dowolnej konfiguracji oraz miękka saszetka. W tej komorze znajduje się również kieszeń na laptopa w rozmiarze do 11,6” (zabezpieczona paskiem zapinanym na rzep), w której można schować również tablet, czasopisma lub teczkę z dokumentami. Główną komorę plecaka możemy otworzyć jak walizkę, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do jej całej zawartości, a zamek schowany jest pod szelkami plecaka. Bardzo nietypowo, bo z boku plecaka umieszczono kieszeń z organizerem na podręczne rzeczy oraz dwiema dedykowanymi kieszonkami na karty pamięci. Ta kieszeń ma również drugie zastosowanie – można w niej schować parasolkę lub napój. Z drugiego boku plecaka znajduje się druga kieszeń na parasolkę lub napój. Z przodu plecaka znajduje się mocowanie przeznaczone dla statywu fotograficznego. Plecak posiada solidne szelki z dodatkowym paskiem do spinania na wysokości klatki piersiowej oraz pasem biodrowy, aby równomiernie rozłożyć ciężar podczas dłuższych wędrówek. Plecak posiada również wygodny uchwyt do noszenia w ręce. Tył plecaka wyłożony jest sztywną, grubą pianką o ergonomicznym kształcie, dzięki czemu zawartość plecaka jest bardzo dobrze chroniona przed uderzeniami. Dodatkowo producent dołączył specjalny pokrowiec chroniący plecak i jego zawartość przed silnym i ulewnym deszczem.

stojak
Duża pojemność
Do plecak można zapakować cały sprzęt, które jest ci potrzebny. Zmieszczą się dwa aparaty wraz z obiektywami, lampa flash, dodatkowy obiektyw, duży statyw, laptop do 11,6", kable, karty pamięci, zasilacze itd.
Wytrzymały nylon
Plecak wykonany jest z wytrzymałego nylonu. Materiał jest ponadto wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
burnur-mat
brinch-poj
Możliwość regulacji
Wewnątrz plecaka znajdują się miękkie przegródki, dzięki którym można odseparować każdy z elementów aby się nie uszkodził. Przegródki można dowolnie ustawić, gdyż mają wszyte rzepy. W ten sposób łatwo dopasujesz plecak do własnych potrzeb.
Miękka komora na laptop
Plecak posiada bardzo miękką komorę, która ochroni laptopa, nawet w przypadku upuszczenia plecaka lub uderzenia nim o coś. Kieszeń zapinana jest na rzep i pomieści laptopa do 11,6" (o wymiarach nie większych niż 29 x 20 x 3 cm).
brinch-pasek
brinch-poj
Pas biodrowy
Plecak posiada specjalny pas biodrowy dzięki któremu możesz otworzyć i wyciągnąć aparat bez konieczności kładzenia plecaka na ziemi. Plecak bezpiecznie wisi na twoich biodrach, a ty masz do dyspozycji obie ręce.
Pokrowiec w zestawie
Plecak wykonany jest z wodoodpornego materiału, jednak w przypadku bardzo obfitego i długotrwałego deszczu wilgoć może dostać się do środka poprzez zamki, które są najmniej odporne na wodę. Dlatego, gdy podczas wyprawy złapie cię deszcz, możesz zabezpieczyć plecak za pomocą pokrowca, który znajduję się w jednej z kieszonek. W ten sposób masz pewność, że wnętrze twoje plecaka będzie zawsze suche, nawet w bardzo niesprzyjających warunkach.
brinch-pasek
brinch-poj
Zaczepy do statywu
Z boku plecaka znajduję się zaczep, dzięki któremu można przymocować statyw.

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane