Nasza cena: 289,00zł

Producent: ROWE
Kod: 6927821950762
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał:
  • PVC
  • Oxford
Przekątna ekranu:
Wymiary zewnętrzne: 46 x 35 x 22
Waga: 1,25 kg
Pojemność: 35 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 39 x 26,5 x 3,5 cm

Model ROWE R-5076 wykonano z materiału Oxford zapewniającego wytrzymałość i wodoodporność plecaka. Plecak posiada 3 komory, dzięki czemu jest bardzo pojemy i dobrze zaprojektowany. Dedykowana komora na laptop posiada miękką kieszeń, która pomieści sprzęt w rozmiarze 15,6" 16,4", oraz mniejszą kieszeń na tablet - obie są zabezpieczone elastyczną taśmą zapinaną na rzep. Dodatkowo znajduje się tu jeszcze osobna dużą kieszeń np. na dokumenty A4. W komorze głównej pomieszczą się ubrania na kilkudniowy wyjazd, które przed przesunięciem się można zabezpieczyć elastycznymi taśmami zapinanymi na klamrę. W komorze tej znajduje się również kilka mniejszych przegródek oraz dwie kieszonki zapinane na zamek - jedna z nich jest wodoodporna. Umieszczono tu również łącze do power banka z zewnętrznym gniazdem USB, znajdującym się z boku plecaka. W komorze znajdującej się z przodu znajduje się spora kieszeń i organizer na drobiazgi. U góry plecaka znajduje się mała kieszonka zapinana na zamek, również po bokach znajdują się zapinane na zamek kieszenie - jedna z nich posiada termoizolację i jest dedykowana jest do przenoszenia napojów. Wymiary plecaka umożliwiają wykorzystanie go jako bagażu podręcznego u większości przewoźników. Szelki plecaka, podobnie jak plecy, są wyłożone sprężystymi gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. noszenia. Na jednej z szelek znajduje się mała kieszonka zapinana na zamek. Nad szelkami znajduje się uchwyt służący do przenoszenia plecaka w ręce. Na plecach znajduje się również pas umożliwiający założenie plecaka na rączkę torby podróżnej, pod nim natomiast znajduje się dyskretna pojemna kieszeń zamykana na zamek.

stojak
Zmierz laptopa
UWAGA! Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału Oxford, który jest splotem włókien poliestrowych. Materiał jest ponadto wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
socko-mat
socko-poj
Łatwy dostęp
Plecak jest tak skonstruowany, aby dostęp do każdej komory był jak najprostszy. Przednią komorę, dzięki szerokiemu otwarciu, można bardzo łatwo zapełnić, np. ubraniami. Miejsce na laptopa znajduję się w osobnej komorze, więc nie ma obawy, że ubrania wypadną, gdy będziesz chciał wyciągnąć laptopa lub tablet.
Niezwykle pojemny
Plecak jest bardzo pojemny. Posiada łącznie 3 komory. Pierwsza posiada miejsce na akcesoria i dokumenty A4, druga na laptopa do 17,3", tablet oraz wodoodporną kieszeń na kosmetyki, trzecia to komora na ubrania na kilkudniowy wyjazd.
socko-pasek
socko-poj
Kieszeń z izolacją cieplną
Z boku plecaka znajduję się specjalna kieszeń, w której można przenosić napoje. Jest ona wyścielana folią izolacyjną, która ochroni twój zimny napój podczas upału lub gorący podczas mnożnych dni.
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.
socko-pasek
socko-poj
Bagaż podręczny
Plecak może służyć jako bagaż podręczny, gdyż jego wymiary nie przekraczają dopuszczalnych, ustalonych przez większość przewoźników.

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane