Nasza cena: 339,00zł

Producent: Ozuko
Kod: 6972387900867
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Oxford
Przekątna ekranu: 17.3"
Wymiary zewnętrzne: 52 x 33 x 20 cm
Waga: 1,3 kg
Pojemność: 30 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 43 x 27,5 x 3 cm

Dwukomorowy plecak na laptopa marki OZUKO o symbolu 9639 został wykonany z wodoodpornego i wytrzymałego materiału – oxford. Z przodu plecaka umieszczono wodoodporną kieszeń termiczną na kosmetyki. W głównej komorze znajduje się miejsce na zapakowanie większych rzeczy i ubrań oraz kilka kieszonek na akcesoria. Drugiej komorze z tyłu plecaka znajduje się kieszeń na laptopa w rozmiarze do 17,3", kieszeń na tablet do 10” (obie zapinane na elastyczny pasek z rzepem) oraz kilka kieszeni na akcesoria, w tym jedna zapinana na zamek. Zamki wszystkich komór i zewnętrznych kieszeni plecaka są wodoodporne, dzięki czemu zawartość plecaka jest lepiej chroniona przez przemoknięciem. W kieszeni po lewej stronie plecaka znajdują się kieszonki na zapakowanie akcesoriów i drobiazgów. Natomiast po lewej stronie umieszczono zapinaną na zamek, elastyczną kieszeń na napój lub parasolkę. Ponadto po bokach plecaka znajdują się kolejne dwie kieszenie zapinane na rzep, w których można umieścić wąskie, podłużne przedmioty. Szelki plecaka o ergonomicznym kształcie wypełnione są sprężystymi gąbkami, dzięki czemu jest on wygodny przy dłuższym noszeniu. Na obu szelkach znajdują się po dwa zaczepy np. na okulary. Plecak posiada również pas piersiowy, którym można spiąć szelki, aby lepiej rozłożyć ciężar przy maksymalnym zapakowaniu plecaka. Tylna ściana plecaka wyłożona jest twardą pianką o ergonomicznym kształcie, dzięki czemu zawartość plecaka, a w szczególności komora na laptopa, jest bardzo dobrze chroniona przed uderzeniami i wstrząsami. Na tylnej ścianie umieszczono szeroki pas, dzięki któremu można założyć plecak na rączkę torby lotniczej oraz bezpieczną kieszeń np. na telefon lub portfel. Plecak posiada dwa uchwyty do przenoszenia w ręce lub zawieszenia go na wieszaku. Z przodu plecaka umieszczono dodatkowe paski z zapięciami, dzięki czemu można przymocować do plecaka np. statyw fotograficzny. Plecak OZUKO o symbolu 9639, dzięki swojej pojemności i funkcjonalności wspaniale sprawdzi się w każdych warunkach, na co dzień, w podróży i na wycieczkach poza miasto.

stojak
Zmierz laptopa
Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z maksymalnymi wymiarami podanymi powyżej.
Pojemne wnętrze
Plecak jest bardzo pojemny. Posiada łącznie dwie komory. W pierwszej znajduję się miejsce na laptopa do 17,3" oraz tablet do 10", druga to komora główna, w której znajduję się kilka dodatkowych kieszonek na akcesoria.
nylon
laptop
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego, impregnowanego materiału, co sprawia, że jest nie tylko trwały, ale i wodoodporny.
Kieszeń na kosmetyki
Plecak wyposażony jest w kieszeń, której podszewka wykonana jest z wodoodpornego i łatwego w czyszczeniu materiału. Kosmetyki będą oddzielone od ubrań, więc nie ma obawy, że podczas podróży spotka nas niemiła niespodzianka.
wnętrze
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.