Nasza cena: 169,00zł

Producent: Okta
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 8,99zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Przekątna ekranu:
Wymiary zewnętrzne: 39 x 27 x 14 cm
Waga: 0,5 kg
Pojemność: 15 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 34 x 25 x 2,5 cm

Plecak Okta 1085 wykonano z trwałego i odpornego na deszcz materiału. W głównej komorze znajduje się osobna miękka komora na laptop w rozmiarze 13,3" - 14,1" oddzielająca przenoszony sprzęt od reszty rzeczy. Wewnątrz znajdują się także dodatkowe kieszenie np. na telefon lub inne akcesoria. Z przodu plecaka znajduje się spora kieszeń, poniżej której znajduje się kolejna mniejsza, zapinana poziomo na zamek. Po bokach plecaka również umieszczono kieszenie np. na parasol lub mała butelkę wody. Plecak posiada dwie rączki, które można ze sobą spiąć zatrzaskiem - dzięki temu można plecak przenosić jak torbę w ręce np. podczas przejazdu w zatłoczonej komunikacji miejskiej. Dół plecaka wykonano z kontrastowego w kolorze materiału, który dzięki poddaniu impregnacji dodatkowo chroni plecak przed zamoczeniem czy zabrudzeniem go w wyniku np. odkładania na ziemię. Model ten wyróżnia się ciekawą kolorystyką, która przypadnie do gustu osobom młodym duchem lub wiekiem - doskonale sprawdzi się w szkole, jak i w czasie miejskich eskapad.


stojak
zmierz laptopa
Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału. Jest on również wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
nylon
laptop
Kieszeń na laptop
Plecak posiada miękką komorę na laptopa 13,3" - 14,1". Dzięki temu laptop będzie odseparowany od reszty rzeczy, co zmniejszy prawdopodobieństwo jego uszkodzenia lub porysowania. Dodatkowo plecak posiada kieszenie np. na telefon lub inne akcesoria.
Pojemne wnętrze
Plecak jest bardzo pojemny, idealnie nada się do szkoły. Posiada wiele kieszonek, dzięki którym jego użytkowanie jest praktyczniejsze.
wnętrze

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane