Producent: FRN
Kod: 6927821951097
Dostępność: Niedostępny
Ostatnio dostępny: 03.12.2021
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.Szczegóły
Materiał:
  • PVC
  • Oxford
Przekątna ekranu: 15.6"
Wymiary zewnętrzne: 48 x 28 x 15 cm
Waga: 0,7 kg
Pojemność: 20 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 40 x 26 x 3 cm

Plecak FRN 5109 wykonano z wytrzymałego, impregnowanego materiału, dzięki czemu jest trwały i wodoodporny. Ten minimalistyczny i lekki plecak posiada trzy komory i sporo kieszeni o różnej wielkości, dzięki którym z łatwością w plecaku pomieści się wiele rzeczy. Osobna komora na laptop przeznaczona jest na sprzęt o rozmiarze do 15,6". Pojemna komora główna z dodatkową kieszonką pomieści sporo ubrań czy książek. Trzecia komora, przeznaczona do przenoszenia drobiazgów, posiada dwie kieszonki, z czego jedna jest wodoodporna i zamykana na zamek. Z przodu plecak posiada kieszeń zamykaną pionowo na zamek, po bokach natomiast znajdują się kolejne dwie kieszenie. Szelki i plecy plecaka wyłożone są gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. Na plecach pod szelkami znajduje się dyskretna spora kieszeń zapinana na zamek oraz pas umożliwiający założenie plecaka na rączkę torby podróżnej.


stojak
zmierz laptopa
Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wodoodporna kieszeń
Przednia komora plecka wyposażona jest w plastikową kieszeń przeznaczoną na kosmetyki, które podczas podróży mogłyby się wylać i pobrudzić zawartość plecaka.
nylon
laptop
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału odpornego zarówno na przecięcia jak i przedarcia. Jest on także impregnowany, co sprawia, że jest wodoodporny.
Osobna komora na laptopa
Plecak posiada bardzo miękką komorę, która ochroni laptopa, nawet w przypadku upuszczenia plecaka lub uderzenia nim o coś. Komora jest zapinana na zamek.
wnętrze

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane