Producent: FRN
Kod: 6927821971682
Średnia ocena:
- oceń
Dostępność: Niedostępny
Ostatnio dostępny: 20.09.2022
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.Szczegóły
Materiał:
 • PVC
 • Oxford
Przekątna ekranu:
Wymiary zewnętrzne: 43 x 32 x 15 cm
Waga: 0,9 kg
Pojemność: 19 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 40,5 x 28 x 3 cm

Antykradzieżowy plecak FRN 7168 z USB wykonano z wytrzymałego materiału, który dzięki impregnacji jest wodoodporny. Ten smukły i zgrabny plecak wyposażony został w system antykradzieżowy - główna komora może zostać dodatkowo zabezpieczona przed otwarciem przy wykorzystaniu kłódki wyposażonej w trzycyfrowy szyfr. W komorze głównej znajduje się dedykowana miękka kieszeń do przenoszenia w niej laptopa oraz mniejsza kieszeń np. na tablet. Obie są zabezpieczone zapinaną na rzep elastyczną taśmą. W komorze znajduje się kilka mniejszych kieszonek oraz łącze do power banka z zewnętrznym gniazdem USB. Z przodu plecaka znajduje się kieszeń zamykana pionowo na zamek, również z boku plecaka umieszczono zapinaną kieszeń na podręczne drobiazgi. Zarówno szelki jak i plecy wyłożone są gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. Na jednej z szelek znajduje się malutka kieszonka zapinana na zamek. Na plecach pod szelkami znajduje się dyskretna kieszeń zapinana na zamek oraz pas umożliwiający założenie plecaka na rączkę torby podróżnej

stojak
zmierz laptopa
Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
System antykradzieżowy
Plecak wyposażony jest w system antykradzieżowy. Głowna komora, w której przenoszony będzie laptop, może zostać zabezpieczona przed otwarciem, za pomocą kłódki wyposażonej w trzycyfrowy cyfr.
nylon
laptop
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego nylonu powlekanego PVC. Zapewnia to wytrzymałość, wodoodporność oraz łatwość w czyszczeniu.
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.
wnętrze
 • Agnieszka napisał:
  Świetne wykonanie, dokładny opis na stronie sprzedaży. Super kontakt ze sklepem.
  Zalety:
  Dopasowanie zgodne z opisem, jakość wykonania, materiał,
  Ocena opinii: 0

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane