Nasza cena: 349,00zł

Producent: Arctic Hunter
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał:
  • Oxford
  • EVA
Przekątna ekranu: 15.6"
Wymiary zewnętrzne: 44 x 30 x 17 cm
Waga: 1,15 kg
Pojemność: 22 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 38 x 26,5 x 3 cm2

Plecak Arctic Hunter B00487 wykonano z wytrzymałego, impregnowanego materiału, dzięki czemu jest trwały i wodoodporny. Dodatkowe zabezpieczenie dla przenoszonych rzeczy stanowi przód plecaka, który został wykonany z twardego materiału EVA. Plecak posiada jedną komorę, która otwiera się pod kątem 90 stopni i jest zabezpieczona antykradzieżowym zamkiem TSA Lock. Wewnątrz znajduje się dedykowana, miękka kieszeń na laptop w rozmiarze do 15,6" oraz druga mniejsza kieszeń na tablet - obie zabezpieczone są elastyczną taśmą zapinaną na rzep. Po drugiej stronie komory znajdują się kieszonki na akcesoria i organizer na długopisy, oraz przestrzeń na zapakowanie rzeczy i ubrań. Zamek głównej komory jest dodatkowo zabezpieczony przed przemakaniem. Z tyłu plecaka umieszczono bezpieczną kieszeń na portfel lub telefon oraz nylonowy pas, dzięki któremu można założyć plecak na rączkę torby lotniczej. Szelki i plecy plecaka wyłożone są gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia, a na jednej z szelek znajduje się zaczep na okulary. Plecak ma możliwość powiększenia poprzez rozpięcie dodatkowego zamka, dzięki czemu jego pojemność wzrasta. Plecak jest wyposażony w zewnętrzne złącze USB, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon lub inne przenośne urządzenie. Złącze to jest ogumowane i zamykane na klapkę, dzięki czemu jest chronione przed zamoknięciem.

stojak
zmierz laptopa
Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego i twardego materiału EVA, co sprawia, że jest nie tylko trwały, ale i wodoodporny. W przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
nylon
laptop
System antykradzieżowy
Plecak wyposażony jest w system antykradzieżowy. Głowna komora, w której przenoszony będzie laptop, może zostać zabezpieczona przed otwarciem, za pomocą kłódki wyposażonej w trzycyfrowy cyfr.
Możliwość powiększenia
Gdy zajdzie taka potrzeba, plecak można łatwo powiększyć o dodatkowe kilka centymetrów. Wystarczy rozpiąć zamek.
wnętrze
laptop
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane