Etui do Pocketbook 616/627/632/Touch Lux 4/Basic Lux 2/Touch HD 3

Dedykowane etui na czytnik przeznaczone do modelu Pocketbook 616/627/632/Touch Lux 4/Basic Lux 2/Touch HD 3. Dzięki etui możesz w łatwy sposób zabezpieczyć czytnik przed uszkodzeniem lub porysowaniem. Etui posiada funkcję automatycznego usypiania i wybudzania czytnika. Nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Sprawdź jakie wersje kolorystyczne posiadamy w sprzedaży i wybierz dla siebie idealny model.

Funkcje Etui na Pocketbook 616/627/632/Touch Lux 4/Basic Lux 2/Touch HD 3

  • Etui posiada funkcję automatycznego usypiania i wybudzania czytnika. Nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Etui zrobi to za ciebie. Wystarczy je zamknąć, a czytnik sam się wyłączy.
  • Etui posiada wycięte otwory dla wszystkich złączy w twoim czytniku. Nie musisz go z niego wyciągać aby podłączyć ładowarkę. Wszystko to sprawia, ze raz włożonego tabletu do etui nie trzeba z niego co chwilę wyciągać.

Etui na czytnik Pocketbook - ochrona przed uszkodzeniami i idealne dopasowanie

Oprócz tego, że etui na czytnik Pocketbook skutecznie chroni urządzenie przed wstrząsami, zabrudzeniami i wszelkiego rodzaju zarysowaniami, wyróżnia się również kompaktowymi rozmiarami. Dzięki silikonowym pleckom bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu czytnika i nie zajmuje przy tym zbyt wiele miejsca. Z tego powodu z powodzeniem możemy zabrać ze sobą urządzenie na uczelnię czy do pracy, chowając je do plecaka lub torebki. Warto przy tym wspomnieć, że twardsza obudowa chroniąca ekran została wykonana ze skóry syntetycznej, co sprawia, że bardzo dobrze się prezentuje oraz wyróżnia się wytrzymałością.

Etui na czytnik Pocketbook, które dzięki pięknym kolorom umila czytanie

Proponowane etui na czytnik Pocketbook występuje w kilku przemyślanych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu możemy z łatwością dopasować je do naszego czytnika i tym samym zyskać większą przyjemność podczas czytania. Co ciekawe, dla wielu osób etui zastępuje okładkę książki i z tego też powodu zwracają one szczególną uwagę na wybór idealnej obudowy. Warto jednak pamiętać o tym, że poszczególne odcienie etui charakteryzują się nie tylko świetnym wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością - okazują się między innymi odporne na różne zabrudzenia i bardzo dobrze się prezentują mimo upływu lat.

Zobacz Etui na czytnik Pocketbook 616/627/632/Touch Lux 4/Basic Lux 2/Touch HD 3 z naszej oferty

czytaj dalej zwiń


Brak produktów do wyświetlenia. ×