Producent: Coolbell
Kod: 6938822021177
Średnia ocena:
- oceń
Dostępność: Niedostępny
Ostatnio dostępny: 23.06.2023
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.Szczegóły
Materiał: Nylon
Pasek na ramię: Tak
Wymiary zewnętrzne: 41 x 31 x 12 cm
Waga: 0,75 kg
Pojemność: 15 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 38,5 x 27 x 3,5 cm

Funkcjonalna, dwukomorowa torba na laptopa w rozmiarze do 15,6” marki Coolbell o symbolu CB-2117 jest wykonana z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. W pierwszej komorze znajdują się dwie siatkowe kieszenie na akcesoria oraz miejsce na zapakowanie dokumentów. Druga komora posiada kieszeń na laptopa wyłożoną grubą pianką z wstrząsoodpornymi wypustkami i jest zapinana na elastyczny pasek z rzepem. Z przodu torby umieszczono dużą kieszeń z organizerem na drobiazgi i długopisy oraz przypinkę do kluczy. Torba Coolbell CB-2117 posiada dwa solidne uchwyty do przenoszenia w ręce oraz przypinany pasek do zawieszenia jej na ramieniu. Dodatkowo z tyłu torby znajduje się nylonowy pas umożliwiający założenie jej na rączkę torby podróżnej.

stojak
Zmierz laptopa
UWAGA! Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Torba wykonany jest z wytrzymałego materiału. Jest on impregnowany, co sprawia, że jest wodoodporny. W przypadku deszczu nie ma obawy, że torba przemoknie.
kingsons-mat
kingsons-komora
Miękka komora na laptopa
Torba posiada komorę na laptopa wyłożoną w całości specjalnym materiałem z wypustkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu laptop jest chroniony ze wszystkich stron i nawet w przypadku upuszczenia torby lub uderzenia jej o coś komputer będzie bezpieczny. Komora na laptopa zapinana jest na rzep.
Bardzo pojemna
Torba posiada dwie komory. Pierwsza, z organizerem, w której można przenosić niezbędne akcesoria, dokumenty A4, komórkę, tablet itd. Druga komora posiada miękką kieszeń na laptopa oraz dodatkową kieszonkę na akcesoria.
kingsons-pasek
  • Grzegorz napisał:
    Super torba. Bardzo polecam!
    Ocena opinii: 0

Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.