Nasza cena: 249,00zł

Producent: Tigernu
Kod: 6928112307210
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 9,99zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Nylon
Przekątna ekranu: 15.6"
Wymiary zewnętrzne: 43 x 30 x 19 cm
Waga: 0,98 kg
Pojemność: 23 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 38 x 26,5 x 3,5 cm
Plecak Tigernu T-B3966 ochrona RFID i USB jest wykonany z wodoodpornego materiału odpornego zarówno na przecięcia jak i przedarcia. Wymiary i konstrukcja plecaka umożliwiają wykorzystywanie go jako bagażu podręcznego - można go otworzyć na płasko, jak walizkę, co ułatwia zapakowanie większej ilości rzeczy. Plecak posiada dwie komory. Większa komora wyposażona jest w dedykowaną miękką kieszeń do przenoszenia w niej laptopa oraz mniejsza kieszeń np. na tablet. Obie są zabezpieczone elastycznymi taśmami zabezpieczającymi sprzęt przed wypadnięciem. W komorze tej znajduje się również kilka mniejszych kieszeni. W drugiej, mniejszej komorze umieszczono dwie kieszonki oraz odpinany zaczep np. na klucze. Z przodu plecaka znajduje się mała kieszeń zapinana na zamek. Po bokach plecaka znajdują się dwie kieszenie zapinane na zamek, w jednej z nich znajduje się łącze do power banka z zewnętrznym gniazdem USB. Zarówno szelki jak i plecy wyłożone są gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. Na jednej z szelek znajduje się malutka kieszonka zapinana na zamek. Na plecach pod szelkami znajduje się dyskretna kieszeń zapinana na zamek z wbudowanym systemem RFID oraz pas umożliwiający założenie plecaka na rączkę torby podróżnej.  


stojak
zmierz laptopa
Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Otwierany jak walizka
Plecak można rozłożyć na płasko, jak walizkę. Ułatwia to jego zapakowanie na jedno lub dwudniowy wyjazd.
nylon
laptop
Kieszeń z zabezpieczeniem RFID
Plecak posiada kieszeń z wbudowanym systemem RFID. Pozwoli to bezpiecznie przechowywać portfel bez obawy, że ktoś skopiuje dane z naszej karty kredytowej.
Bagaż podręczny
Plecak może służyć jako bagaż podręczny, gdyż jego wymiary nie przekraczają dopuszczalnych, ustalonych przez większość przewoźników.
wnętrze
laptop
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału odpornego zarówno na przecięcia jak i przedarcia. Jest on także impregnowany, co sprawia, że jest wodoodporny. W przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
wnętrze
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.