Producent: ROWE
Kod: 6927821950298
Dostępność: Niedostępny
Ostatnio dostępny: 16.09.2022
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.Szczegóły
Materiał:
  • PVC
  • Oxford
Przekątna ekranu: 15.6"
Wymiary zewnętrzne: 46 x 31 x 20-26
Waga: 0,79 kg
Pojemność: 27-39 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 39 x 26,5 x 3,5 cm

stojak
Zmierz laptopa
UWAGA! Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału Oxford, który jest splotem włókien poliestrowych. Materiał jest ponadto wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
socko-mat
socko-poj
Łatwy dostęp
Plecak jest tak skonstruowany, aby dostęp do każdej komory był jak najprostszy. Przednią komorę, dzięki szerokiemu otwarciu, można bardzo łatwo zapełnić, np. ubraniami. Miejsce na laptopa znajduję się w osobnej komorze, więc nie ma obawy, że ubrania wypadną, gdy będziesz chciał wyciągnąć laptopa lub tablet.
Niezwykle pojemny
Plecak jest bardzo pojemny. Posiada łącznie 3 komory. Pierwsza posiada miejsce na akcesoria i dokumenty A4, druga na laptopa do 15,6", tablet oraz wodoodporną kieszeń na kosmetyki, trzecia to komora na ubrania na kilkudniowy wyjazd.
socko-pasek
rowe-poj
Bagaż podręczny
Plecak może służyć jako bagaż podręczny, gdyż jego wymiary nie przekraczają dopuszczalnych, ustalonych przez większość przewoźników.
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo USB, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.
socko-pasek

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane