Nasza cena: 169,00zł

Producent: Himawari
Kod: 69728212610468
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 8,99zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Nylon
Wymiary zewnętrzne: 40 x 27 x 17 cm
Waga: 0,78 kg
Pojemność: 19 l

Plecak Himawari 1209 Carnation Diaper dla mam to bardzo pojemny model wykonany z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Wewnątrz tego świetnie zaprojektowanego plecaka znajdzie się miejsce na wszystkie rzeczy niezbędne w trakcie wyjścia z maluchem. Butelki z mlekiem, chusteczki, a nawet brudne pieluszki - dla wszystkich tych rzeczy przewidziano dedykowane kieszenie. Dodatkowo wewnątrz znajdziemy również cztery spore kieszonki oraz kieszonkę zapinaną na zamek. Kolejna kieszonka zapinana na zamek znajduje się na zewnątrz plecaka. Przy głównym rancie plecak posiada druciane wzmocnienie na wzór torby lekarskiej, dzięki czemu po otwarciu plecak jest sztywny, umożliwiając łatwy dostęp do wszystkich rzeczy wewnątrz. Dostęp do wnętrza jest również możliwy bez otwierania głównego zapięcia - w tym celu z tyłu plecaka umieszczono zamykaną na zamek klapkę. Po bokach plecaka znajdują się dwie kieszenie, z których jedna przeznaczona jest do schowania chusteczek - posiada specjalny zamykany na zamek otwór, przez który można je wyciągać. Plecak, oprócz szelek do noszenia na plecach, posiada dwie rączki, które można spiąć ze sobą i wygodnie przenosić jak torbę. Na szelkach umieszczono również specjalne zapięcia z klipsami, dzięki którym w trakcie wożenia dziecka w wózku plecak można zawiesić na ramie wózka.

Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału. Jest on również wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
nylon
laptop
Pojemne wnętrze
Plecak jest bardzo pojemny. Idealnie nada się podczas spacerów z dzieckiem. Zmieścisz do niego wszystko, czego potrzebujesz.
Miejsce na trzy butelki
Plecak posiada trzy kieszonki z izolacją cieplną. Wsadzone do nich butelki dłużej będą utrzymywać temperaturę.
nylon
laptop
Wodoodporna kieszeń
Wewnątrz plecaka znajduję się specjalna kieszeń przeznaczona na brudne rzeczy. Jest ona wodoodporna, więc nie ma obawy, że inne rzeczy, znajdujące się wewnątrz plecaka, zostaną ubrudzone. Do kieszeni można łatwo się dostać poprzez zamek znajdujący się z tyłu plecaka.
Kieszeń na chusteczki
Z boku plecaka znajduję się kieszeń, do której można wsadzić chusteczki. Posiada ona specjalny otwór, dzięki któremu dostęp do nich jest bardzo szybki.
nylon
laptop
Klamry do mocowania do wózka
Na szelkach plecaka znajdują się dwie klamry służące do zamocowania plecaka do uchwytu wózka.

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane