Producent: Golden Wolf
Kod: 6970672350731
Dostępność: Niedostępny
Ostatnio dostępny: 21.03.2023
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.Szczegóły
Materiał: Nylon
Przekątna ekranu: 15.6"
Pasek na ramię: Nie
Wymiary zewnętrzne: 46 x 31 x 16 cm (po powiększeniu 46 x 31 x 26)
Waga: 1,03 kg
Pojemność: 22/36 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 40 x 27 x 3 cm

Trzykomorowy plecak marki Golden Wolf o symbolu GB00447 jest wykonany z wodoodpornego materiału – nylonu. W komorze z tyłu plecaka znajduje się miękka kieszeń na laptop w rozmiarze do 16,4" z elastycznymi gumkami do zabezpieczenia sprzętu, kieszeń na tablet do 10” oraz dwie kieszonki na akcesoria. Środkowa komora jest duża i pojemna, przeznaczona na zapakowanie ubrań i większych rzeczy. Posiada osobną przegrodę na ubrania zapinaną na zamek oraz wodoodporną kieszeń na kosmetyki. Konstrukcja plecaka daje możliwość powiększenia środkowej komory o 10 cm poprzez rozpięcie dodatkowego zamka. W komorze z przodu plecaka umieszczono kieszenie z organizerem na podręczne rzeczy. Z tyłu plecaka umieszczono nylonowy pas, dzięki któremu można założyć plecak na rączkę torby lotniczej.  Szelki i plecy plecaka wyłożone są gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. Na jednej z szelek znajduje się zaczep na okulary, a na drugiej mała kieszonka. Po bokach plecaka umieszczono dodatkowe zapięcia boczne, aby lepiej chronić zawartość i zapobiec nieoczekiwanemu rozpięciu zamków. Plecak posiada również dwa uchwyty, jeden góry, a drugi z boku, aby można było wygodnie przenosić go w ręce jak torbę. Z przodu plecaka umieszczono odblaskowy pasek, które poprawia widoczność i zwiększa bezpieczeństwo po zmroku. Natomiast z lewej strony plecaka umieszczono zewnętrzne złącze USB, dzięki któremu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon lub inne przenośne urządzenie. Pakowność i funkcjonalność plecaka Golden Wolf GB00447 na pewno zwróci uwagę osób lubiących podróże i doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów.

stojak
Zmierz laptopa
UWAGA! Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego nylonu. Materiał jest ponadto wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
socko-mat
socko-poj
Funkcjonalne wnętrze
Plecak jest bardzo pojemny. Posiada łącznie 3 komory. Pierwsza to komora z organizerem (może schować do niej komórkę, myszkę, długopisy itd.), druga to komora na ubrania, które można łatwo zabezpieczyć za pomocą siateczkowej klapy zapinanej na zamek, w trzeciej zmieści się laptop do 16,4".
Możliwość powiększenia
Gdy zajdzie taka potrzeba, plecak można łatwo powiększyć o dodatkowe kilka centymetrów. Wystarczy rozpiąć zamek, który znajduję się na całym obwodzie torby. Dzięki temu, w kilka sekund, z plecaka o pojemności 22L, zmienisz go w plecak 37L.
socko-pasek
socko-poj
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo USB, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.