Kod: 6972822520889
Dostępność: Niedostępny
Ostatnio dostępny: 13.09.2022
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.Szczegóły
Materiał: Nylon
Wymiary zewnętrzne: 44 x 27 x 21 cm
Waga: 0,65 kg
Pojemność: 25 l

Plecak dla mam NaiBei dla mam to pojemny model wykonany z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Wewnątrz tego świetnie zaprojektowanego plecaka znajdzie się miejsce na wszystkie rzeczy niezbędne w trakcie wyjścia z maluchem. Butelki z mlekiem, chusteczki nawilżane, a nawet mokre ubranka lub pieluszki - dla wszystkich tych rzeczy przewidziano dedykowane kieszenie. Dodatkowo wewnątrz znajdziemy również cztery spore kieszenie, dwie kieszonki zapinane na zamek, w tym jedną wodoodporną, oraz przypinkę do kluczy. Z przodu plecaka znajduje się dedykowana, większa kieszeń z przegródkami termicznymi na butelki oraz dodatkową siatkową kieszonką. Na zewnątrz umieszczono również małą kieszonkę na drobiazgi zapinaną na zamek. Przy głównym rancie plecak posiada druciane wzmocnienie na wzór torby lekarskiej, dzięki czemu po otwarciu plecak jest sztywny, umożliwiając łatwy dostęp do wszystkich rzeczy wewnątrz. Dostęp do wnętrza jest również możliwy bez otwierania głównego zapięcia - w tym celu z tyłu plecaka umieszczono zamykaną na zamek klapkę. Powyżej tej klapki umieszczono małą kieszonkę np. na telefon. Po bokach plecaka znajdują się dwie kieszenie, z których jedna przeznaczona jest na napój lub parasolkę. Druga to dedykowana kieszeń do schowania chusteczek nawilżanych, która posiada otwór ułatwiający szybkie wyciągnięcie chusteczek. Plecak, oprócz szelek do noszenia na plecach, posiada dwie rączki, które można spiąć ze sobą i wygodnie przenosić w ręce jak torbę. Obok szelek umieszczono również specjalne zapięcia z klipsami, dzięki którym można zawiesić plecak na rączce wózka. Dodatkowo dno plecaka zostało zafoliowane, aby uniknąć przemoknięcia plecaka nawet w przypadku postawienia go na mokrej powierzchni.

Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału. Jest on również wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
nylon
laptop
Pojemne wnętrze
Plecak jest bardzo pojemny. Idealnie nada się podczas spacerów z dzieckiem. Zmieścisz do niego wszystko, czego potrzebujesz.
Miejsce na TRZY butelki
Plecak posiada trzy kieszonki z izolacją cieplną. Wsadzone do nich butelki dłużej będą utrzymywać temperaturę.
nylon
laptop
zaczepy DO WÓZKA
W zestawie z plecakiem znajdują się uchwyty, dzięki którym zawiesisz plecak na rączce wózka. Wystarczy z jednej strony przypiąć je na rzep do rączki, a z drugiej strony zawiesić na haczykach plecak.
Kieszeń na chusteczki
Z boku plecaka znajduję się kieszeń, do której można wsadzić chusteczki. Posiada ona specjalny otwór, dzięki któremu dostęp do nich jest bardzo szybki.
nylon

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane