Nasza cena: 369,00zł

Producent: Arctic Hunter
Kod: 6970672353350
Średnia ocena:
- oceń
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał:
 • PVC
 • Oxford
Przekątna ekranu: 15.6"
Wymiary zewnętrzne: 45 x 30 x 22
Waga: 1,7 kg
Pojemność: 37 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 38 x 26 x 3,5 cm

Biznesowy plecak na laptopa do 15,6" 2 in 1, który może być przez ciebie używany jako pojemny bagaż podręczny na wypady do kilku dni. Plecak pomieści laptopa do maksymalnych rozmiarów jak podane wyżej w specyfikacji. Plecak składa się z dwóch części, które można w łatwy sposób ze sobą połączyć. Pierwsza część to pojemny plecak, który można rozłożyć na płasko jak walizkę i zapakować do niego ubrania na kilkudniowy wyjazd lub używać na co dzień. Druga część jest przeznaczona na laptopa oraz akcesoria. Do każdej z części można przypiąć szelki i używać jako plecaka. W ten sposób masz do dyspozycji dwa plecaki, które za pomocą zamka można połączyć w jeden duży. Plecak został wykonany z wytrzymałego materiału - oxfordu. Zapewnia to wytrzymałość, wodoodporność oraz łatwość w czyszczeniu. Główną kieszeń plecaka możemy otworzyć jak walizkę, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do jej całej zawartości. Plecak polecany zwłaszcza na kilkudniowe podróże lotnicze jako bagaż podręczny, gdzie liczy się wielkość i wygoda. Plecak można nosić jak zwykłą torbę ponieważ jest możliwość schowania szelek.

stojak
Zmierz laptopa
UWAGA! Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.
socko-mat
socko-poj
2in1 dwa plecaki lub torby
Plecak składa się z dwóch części, które można w łatwy sposób ze sobą połączyć. Pierwsza część to pojemny plecak, który można rozłożyć na płasko jak walizkę i zapakować do niego ubrania na kilkudniowy wyjazd lub używać na co dzień. Druga część jest przeznaczona na laptopa oraz akcesoria. Do każdej z części można przypiąć szelki i używać jako plecaka. W ten sposób masz do dyspozycji dwa plecaki, które za pomocą zamka można połączyć w jeden duży.
Bardzo pojemny
Plecak jest bardzo pojemny. Głowna komora pomieści ubrania na kilkudniowy wyjazd oraz niezbędne akcesoria. Miejsce na laptopa, tablet i dokumenty znajduję się w drugiej części plecaka.
socko-pasek
socko-poj
Odpinane szelki
Szelki plecaka można w łatwy sposób odczepić, dzięki czemu mamy do dyspozycji torbę, którą można nosić w ręku, zarówno w pionie jak i w poziomie.
Bagaż podręczny
Plecak może służyć jako bagaż podręczny, gdyż jego wymiary nie przekraczają dopuszczalnych, ustalonych przez większość przewoźników.
socko-pasek
 • Franek napisał:
  Fajny pomysł na plecak
  Zalety:
  Pojemny, fajne rozwiązania
  Wady:
  Mógłby być z zamkiem szyfrowym
  Ocena opinii: 0
 • J napisał:
  OK
  Ocena opinii: 0

Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.