Nasza cena: 269,00zł

Kod: 6972822529516
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Oxford
Wymiary zewnętrzne: 43 x 28 x 18 cm
Pojemność na aparat: body + 6 obiektywów

Plecak fotograficzny Caden M8 to bardzo pojemny model, który pomieści nie tylko laptop 15,6", ale też sprzęt fotograficzny wraz z obiektywami, kable, karty pamięci, zasilacze itd. Dzięki miękkiej komorze na laptop plecak zapewni bezpieczeństwo przenoszonego sprzętu. W części przeznaczonej na sprzęt fotograficzny, oddzielonej zapinaną na zamek klapą, znajdują się miękkie przegródki, które dzięki mocowaniu na rzepy można dowolnie konfigurować dopasowując do przenoszonej zawartości. Dostęp do tej części komory jest również możliwy przez znajdującą się z przodu plecaka klapę zapinaną na zamek. Po bokach plecaka znajdują się dwie kieszenie zapinane na zamek. Pod spodem umieszczono regulowane zaczepy umożliwiające przymocowanie i przenoszenie statywu fotograficznego. Klapa plecaka wykonana została z eko skóry dla zapewnienia ochrony przed deszczem w najbardziej newralgicznym obszarze plecaka. Szelki plecaka jak i jego plecy zostały wyłożone miękkimi, oddychającymi gąbkami, zapewniającymi komfort w trakcie noszenia. Nad szelkami znajduje się uchwyt do przenoszenia w ręce.

stojak
Funkcjonalne wnętrze
Plecak posiada zamek z przodu, który ułatwia szybkie wyjęcie lustrzanki lub obiektywu. Plecak jest ponad to pojemny. Można do niego zapakować cały sprzęt, które jest ci potrzebny. Zmieści się body wraz z 6 obiektywami, laptop 15,6", kable, karty pamięci, zasilacze itd.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału odpornego zarówno na przecięcia jak i przedarcia. Jest on także impregnowany, co sprawia, że jest wodoodporny. W przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
burnur-mat
brinch-poj
Miejsce na laptopa
Plecak posiada bardzo miękką komorę, która ochroni laptopa, nawet w przypadku upuszczenia plecaka lub uderzenia nim o coś. Maksymalne rozmiary laptopa to: 38 x 25 x 3 cm
Zaczepy do statywu
Na spodzie plecaka znajduję się zaczep, dzięki któremu można przymocować statyw.
burnur-mat
stojak
Możliwość regulacji
Wewnątrz plecaka znajdują się miękkie przegródki, dzięki którym można odseparować każdy z elementów aby się nie uszkodził. Przegródki można dowolnie ustawić, gdyż mają wszyte rzepy. W ten sposób łatwo dopasujesz plecak do własnych potrzeb.

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane