Producent: Bange
Kod: 6925716002183
Dostępność: Niedostępny
Ostatnio dostępny: 06.05.2021
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.Szczegóły
Materiał:
  • PVC
  • Oxford
Wymiary zewnętrzne: 28 x 18 x 12 cm
Waga: 0,55 kg

Plecak Nigeer 1901 wykonany jest z wodoodpornego materiału chroniącego noszone w nim rzeczy przed deszczem. Komora plecaka ma możliwość dosyć szerokiego otwierania, dzięki czemu zapewnia łatwy dostęp do wnętrza. Znajduje się tu miękka kieszeń np. na tablet, zabezpieczona zapinaną na rzep taśmą. W komorze znajduje się również kilka kieszonek oraz łącze do power banka z zewnętrznym gniazdem USB, znajdującym się z boku plecaka. Z przodu plecaka znajduje się kieszeń z organizerem, a ponad nią kolejna kieszonka zapinana na zamek np. na okulary. Z boku plecak posiada zapinaną na zamek kieszeń, w której znajduje się wyciągana siateczkowa kieszonka na małą butelkę z wodą. U góry znajduje się uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce. Plecy wykonane są z miękkiego, oddychającego materiału zapewniającego komfort w trakcie noszenia. Regulowana szelka wyłożona jest specjalnym materiałem o wypustkowanej strukturze, chroniącym przed otarciem. Na szelce znajduje się zaczep na okulary słoneczne oraz malutka kieszeń zapinana na zamek. Szelka zakończona jest wygodnym w użyciu karabińczykiem, który umożliwia jej szybkie przepięcie.

port USB
Zewnętrzny port usb
Plecak miejski posiada wbudowany, zewnętrzny port USB. Po podpięciu do niego power banka naładujesz swój telefon. Uwaga: power bank nie jest w zestawie z plecakiem.
Wodoodporny Materiał
Plecak wykonany z wodoodpornego materiału, dzięki czemu podczas deszczu nie przemokną Ci znajdujące się w środku przedmioty.
wodoodporny materiał

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane