Nasza cena: 180,00zł

Producent: Difold
Kod: 195893598106
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 10,95zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Certyfikowany TPC, bez kleju i ołowiu. Wolny od BPA, ftalanów i PCV
Wymiary zewnętrzne: 21 x 8,3 cm
Waga: 120 g
Pojemność: 750ml
Wysokość (po rozwinięciu): 21 cm
Wysokość (po złożeniu): 5,5 cm
Średnica pokrywy: 3,5 cm

Składana, przenośna, szczelna butelka wielokrotnego użytku marki DiFOLD!

DiFOLD Origami Bottle to składana butelka na wodę o pojemności 750ml i wadze tylko 120g razem z nakrętką. Butelka składa się do 20% swojej objętości i jest super wytrzymała w miejscach składania. Butelka przeznaczona jest do wody niegazowanej. Wlanie do butelki wody lub napojów gazowanych może spowodować jej nieszczelność. Butelka może być stosowana zarówno do ciepłej i zimnej wody, ale nie jest to termos. Ustnik butelki wykonano ze stali nierdzewnej z silikonową uszczelką, a średnica ustnika to 3,5 cm.

Wierzymy, że dzięki DiFOLD możemy pomóc żyć w świecie, w którym opakowania nie stają się odpadami. Są one wielokrotnego użytku, a także co równie ważne - są składane. Wspieraj większą misję: każda butelka Origami pomaga nam dążyć do świata opakowań, do którego chcemy wprowadzić szeroką gamę składanych pojemników wielokrotnego użytku, które umożliwią zakupy i przechowywanie bez produkowania odpadów. Butelka DiFOLD wykonana jest z bezpiecznego, trwałego polimeru pochodzenia biologicznego. Jest to wysokiej klasy tworzywo sztuczne, którego produkcja pochodzi z biologicznej uprawy rzepaku.


Stojo butelka
Szybkie składanie i rozkładanie
Możliwość złożenia butelki po wypiciu napoju sprawia, że będzie ona doskonałym towarzyszem w drodze na siłownię, jogę czy w trakcie spacerów w upalne dni. Rozłożona butelka ma około 21 cm, a po złożeniu zaledwie 5,5 cm.
do użytku w zmywarce
Butelkę Difold po ponownym rozłożeniu łatwo wyczyścicie samodzielnie lub w zmywarce.
Stojo butelka


Stojo butelka zaczep
Nakrętka z uchwytem
Butelka Difold posiada specjalny uchwyt, który nie tylko zabezpiecza nakrętkę przed przypadkowym zgubieniem, ale także umożliwia mocowanie butelki do plecaka czy torby, za pomocą np. karabińczyku.
CHROŃ ŚRODOWISKO RAZEM Z BUTELKĄ Difold
Zmniejsz produkcję śmieci i zamień plastikowe butelki jednorazowe na butelkę Difold. Difold wykonano z wysokiej klasy polimeru TPC pochodzenia biologicznego, które są wolne od BPA, ftalanów, ołowiu i kleju. Nakrętka wykonana jest ze stali nierdzewnej.
Butelki smieci
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.