Torba JQ 6505 na laptopa 15.6 - 16.4" z paskiem na ramię
| Producent: | JQ |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł - zobacz wszystkie |
Wytrzymały materiał
Torba wykonana jest z materiału o miękkiej, przyjemnej w dotyku strukturze przypominającej mikrozamsz, wodoodpornej i łatwej w czyszczeniu.
Funkcjonalne wnętrze
Wewnątrz torby znajduje się dedykowana kieszeń na laptopa o przekątnej do 16,4", zapinana na rzep, która zapewnia stabilne i bezpieczne przechowywanie urządzenia. Dodatkowo torba została wyposażona w dwie siateczkowe kieszenie na akcesoria, idealne do uporządkowania ładowarki, myszy, kabli czy innych drobnych przedmiotów, co ułatwia szybki dostęp i utrzymanie porządku.
Wygoda w podróży
Z tyłu torby umieszczono praktyczny pas do mocowania na rączce walizki podróżnej, dzięki któremu torba stabilnie trzyma się bagażu i zapewnia wygodę podczas przemieszczania się.
Wygodne noszenie
Torba została wyposażona w odpinany pasek na ramię, który umożliwia wygodne dopasowanie sposobu noszenia do własnych potrzeb. Regulowana długość paska pozwala na komfortowe użytkowanie zarówno na ramieniu, jak i na ukos, a możliwość jego odpięcia sprawia, że torba z łatwością dopasowuje się do różnych sytuacji – od codziennego użytkowania po podróże.
Zobacz w akcji