Nasza cena: 65,00zł

Producent: stojo
Kod: 856229008873
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 8,99zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Certyfikowany silikon LFGB, bez kleju i ołowiu. Wolny od BPA, ftalanów i PCV
Waga: 113 g
Pojemność: 355ml
Wysokość (po rozwinięciu): 12,5 cm
Wysokość (po złożeniu): 5 cm
Średnica pokrywy: 9 cm

Stojo Pocket - składany, przenośny, szczelny kubek wielokrotnego użytku

Nie zdążyłeś przed wyjściem z domu napić się kawy z ukochanego ekspresu? Masz swój ulubiony gatunek herbaty i pijasz tylko taką? W najbliższej okolicy nie serwują gorących napojów na wynos? A może chcesz zabrać z domu koktajl przygotowany wg sekretnego przepisu i delektować się nim na spacerze? Rozwiązaniem jest składany, przenośny, szczelny kubek wielokrotnego użytku Stojo Pocket. To nie tylko pomysłowe, ale i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz już zużywać kubków papierowych biorąc kawę na wynos. Stojo Pocket z gorącą kawą czy herbatą ogrzeje wasze dłonie w czasie czekania na autobus, poratuje was mrożonymi napojami w trakcie upalnych przepraw przez miasto, wzmocni w trakcie spacerów z wózkiem, będzie wiernym towarzyszem w każdej samochodowej wyprawie lub korku, a korzystając z niego w pracy unikniecie zalania biurka w trakcie nagłego fakapu ;)

A kiedy skończycie swój ulubiony napój po prostu go złóżcie i schowajcie do plecaka czy torebki :)


Stojo Pocket
Szybkie składanie i rozkładanie
Możliwość złożenia kubka po wypiciu napoju sprawia, że będzie on doskonałym towarzyszem w drodze do szkoły, pracy czy w dalszej podróży. Rozłożony kubek Stojo Pocket ma 13 cm, a po złożeniu zaledwie 5 cm. Średnica jego pokrywki to 9 cm. 
do użytku w zmywarce i mikrofalówce
Stojo Pocket po ponownym rozłożeniu łatwo wyczyścicie samodzielnie lub w zmywarce. Kubek nadaje się również do mikrofalówki.
Stojo Biggie zmywarka


Stojo Pocket
hot or not :)
Stojo Pocket nadaje się doskonale zarówno do gorącej kawy czy herbaty, jak i ich wersji mrożonych
OSŁONKA TERMICZNA
Kubek Stojo wyposażono w osłonkę termiczną chroniącą dłonie przed poparzeniem. Dodatkowo, dzięki swojej sztywnej konstrukcji osłonka zapewnia stabilność kubka w trakcie picia z niego i noszenia, a po złożeniu chowa się do kubka.
Stojo Biggie slomka

smieci
CHROŃ ŚRODOWISKO RAZEM Z KUBKIEM STOJO
Zmniejsz produkcję śmieci i zamień papierowe kubki jednorazowe na kubek Stojo. Stojo wykonano z bezpiecznych i nadających się do recyklingu materiałów, które są wolne od BPA, ftalanów, ołowiu i kleju. Kubek i stoper wykonano z silikonu spożywczego, natomiast pokrywkę i osłonkę termiczną z polipropylenu. Bądź trendy! Bądź Eko-friendly!

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane