Nasza cena: 89,00zł

Producent: stojo
Kod: 863139000453
Średnia ocena:
- oceń
Dostępność: Niedostępny
Koszt dostawy: od 9,99zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Certyfikowany silikon LFGB, bez kleju i ołowiu. Wolny od BPA, ftalanów i PCV
Waga: 198 g
Pojemność: 470ml
Wysokość (po rozwinięciu): 14,5 cm
Wysokość (po złożeniu): 5 cm
Średnica pokrywy: 10 cm

Stojo Biggie - składany, przenośny, szczelny kubek wielokrotnego użytku

Nie zdążyłeś przed wyjściem z domu napić się kawy z ukochanego ekspresu? Masz swój ulubiony gatunek herbaty i pijasz tylko taką? W najbliższej okolicy nie serwują gorących napojów na wynos? A może chcesz zabrać z domu koktajl przygotowany wg sekretnego przepisu i delektować się nim na spacerze? Rozwiązaniem jest składany, przenośny, szczelny kubek wielokrotnego użytku Stojo Biggie. To nie tylko pomysłowe, ale i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz już zużywać kubków papierowych biorąc kawę na wynos. Wersja Biggie wyposażona jest w silikonową słomkę wielokrotnego użytku - w sam raz do mrożonej kawy lub smoothie. Stojo Biggie z gorącą kawą czy herbatą ogrzeje wasze dłonie w czasie czekania na autobus, poratuje was mrożonymi napojami w trakcie upalnych przepraw przez miasto, wzmocni w trakcie spacerów z wózkiem, będzie wiernym towarzyszem w każdej samochodowej wyprawie lub korku, a korzystając z niego w pracy unikniecie zalania biurka w trakcie nagłego fakapu ;)

A kiedy skończycie swój ulubiony napój po prostu go złóżcie i schowajcie do plecaka czy torebki :)


Stojo Biggie
Szybkie składanie i rozkładanie
Możliwość złożenia kubka po wypiciu napoju sprawia, że będzie on doskonałym towarzyszem w drodze do szkoły, pracy czy w dalszej podróży. Rozłożony kubek Stojo Biggie ma 14 cm, a po złożeniu zaledwie 5 cm. Średnica jego pokrywki to 10 cm. 
do użytku w zmywarce i mikrofalówce
Stojo Biggie po ponownym rozłożeniu łatwo wyczyścicie samodzielnie lub w zmywarce. Kubek nadaje się również do mikrofalówki.
Stojo Biggie zmywarka

Stojo biggie koktajl
hot or not :)
Stojo Biggie nadaje się doskonale zarówno do gorącej kawy czy herbaty, jak i ich wersji mrożonych
Słomka wielokrotnego użytku
Stojo Biggie występuje w duecie z silikonową słomką, przez którą można pić np. koktajle czy mrożone napoje. Po wypiciu zawartości kubka po prostu wsuwamy ją do jego wnętrza i składamy całość w poręczny krążek.
Stojo Biggie slomka
Stojo oslonka
Osłonka termiczna
Kubek Stojo wyposażono w osłonkę termiczną chroniącą dłonie przed poparzeniem. Dodatkowo, dzięki swojej sztywnej konstrukcji osłonka zapewnia stabilność kubka w trakcie picia z niego i noszenia, a po złożeniu chowa się do kubka.
chroń środowisko razem z kubkiem Stojo
Zmniejsz produkcję śmieci i zamień papierowe kubki jednorazowe na kubek Stojo. Stojo wykonano z bezpiecznych i nadających się do recyklingu materiałów, które są wolne od BPA, ftalanów, ołowiu i kleju. Kubek i stoper wykonano z silikonu spożywczego, natomiast pokrywkę i osłonkę termiczną z polipropylenu. Bądź trendy! Bądź Eko-friendly!
smieci
Stojo oslonka
Uwaga!
 1. Nie używaj kubka jako termosu lub butelki. Napełnienie kubka gorącym płynem, a następnie zamknięcie silikonową zatyczką otworu wyrównującego ciśnienie, spowoduje trwałe rozszczelnienie kubka.

 2. Nie zalewaj kubka powyżej oznaczenia wewnątrz.

 3. Nie upuszczaj kubka, gdy jest on pełny.

 4. Trzymaj kubek za plastikową osłonkę. Ściskanie silikonowej części kubka może spowodować rozlanie się zawartości.

 • Sylwia napisał:
  Zakupiony kubek jest drugim produktem firmy Stojo, który posiadam. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wybrany kolor (peony) jest bardzo kobiecy i pięknie się prezentuje. Polecam serdecznie.
  Zalety:
  -funkcjonalność,
  -idealna pojemność np. na kawę mrożoną, czy smoothie,
  -łatwe czyszczenie,
  - nowoczesny wygląd,
  -po złożeniu zajmuje mało miejsca.
  Wady:
  -brak
  Ocena opinii: 0

Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.