Nasza cena: 89,00zł

Producent: stojo
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 9,99zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Certyfikowany silikon LFGB, bez kleju i ołowiu. Wolny od BPA, ftalanów i PCV
Waga: 198 g
Pojemność: 470ml
Wysokość (po rozwinięciu): 14,5 cm
Wysokość (po złożeniu): 5 cm
Średnica pokrywy: 10 cm

Stojo Biggie - składany, przenośny, szczelny kubek wielokrotnego użytku

Nie zdążyłeś przed wyjściem z domu napić się kawy z ukochanego ekspresu? Masz swój ulubiony gatunek herbaty i pijasz tylko taką? W najbliższej okolicy nie serwują gorących napojów na wynos? A może chcesz zabrać z domu koktajl przygotowany wg sekretnego przepisu i delektować się nim na spacerze? Rozwiązaniem jest składany, przenośny, szczelny kubek wielokrotnego użytku Stojo Biggie. To nie tylko pomysłowe, ale i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz już zużywać kubków papierowych biorąc kawę na wynos. Wersja Biggie wyposażona jest w silikonową słomkę wielokrotnego użytku - w sam raz do mrożonej kawy lub smoothie. Stojo Biggie z gorącą kawą czy herbatą ogrzeje wasze dłonie w czasie czekania na autobus, poratuje was mrożonymi napojami w trakcie upalnych przepraw przez miasto, wzmocni w trakcie spacerów z wózkiem, będzie wiernym towarzyszem w każdej samochodowej wyprawie lub korku, a korzystając z niego w pracy unikniecie zalania biurka w trakcie nagłego fakapu ;)

A kiedy skończycie swój ulubiony napój po prostu go złóżcie i schowajcie do plecaka czy torebki :)


Stojo Biggie
Szybkie składanie i rozkładanie
Możliwość złożenia kubka po wypiciu napoju sprawia, że będzie on doskonałym towarzyszem w drodze do szkoły, pracy czy w dalszej podróży. Rozłożony kubek Stojo Biggie ma 14 cm, a po złożeniu zaledwie 5 cm. Średnica jego pokrywki to 10 cm. 
do użytku w zmywarce i mikrofalówce
Stojo Biggie po ponownym rozłożeniu łatwo wyczyścicie samodzielnie lub w zmywarce. Kubek nadaje się również do mikrofalówki.
Stojo Biggie zmywarka

Stojo biggie koktajl
hot or not :)
Stojo Biggie nadaje się doskonale zarówno do gorącej kawy czy herbaty, jak i ich wersji mrożonych
Słomka wielokrotnego użytku
Stojo Biggie występuje w duecie z silikonową słomką, przez którą można pić np. koktajle czy mrożone napoje. Po wypiciu zawartości kubka po prostu wsuwamy ją do jego wnętrza i składamy całość w poręczny krążek.
Stojo Biggie slomka
Stojo oslonka
Osłonka termiczna
Kubek Stojo wyposażono w osłonkę termiczną chroniącą dłonie przed poparzeniem. Dodatkowo, dzięki swojej sztywnej konstrukcji osłonka zapewnia stabilność kubka w trakcie picia z niego i noszenia, a po złożeniu chowa się do kubka.
chroń środowisko razem z kubkiem Stojo
Zmniejsz produkcję śmieci i zamień papierowe kubki jednorazowe na kubek Stojo. Stojo wykonano z bezpiecznych i nadających się do recyklingu materiałów, które są wolne od BPA, ftalanów, ołowiu i kleju. Kubek i stoper wykonano z silikonu spożywczego, natomiast pokrywkę i osłonkę termiczną z polipropylenu. Bądź trendy! Bądź Eko-friendly!
smieci
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.