Nasza cena: 120,00zł

Producent: stojo
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 8,99zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Certyfikowany silikon LFGB, bez kleju i ołowiu. Wolny od BPA, ftalanów i PCV
Waga: 170 g
Pojemność: 590ml
Wysokość (po rozwinięciu): 18,1 cm
Wysokość (po złożeniu): 8 cm
Średnica pokrywy: 8,3 cm

Butelka Stojo  - składana, przenośna, szczelna butelka wielokrotnego użytku

Składana butelka Stojo po rozłożeniu pomieści 590 ml napoju. Po jej opróżnieniu możecie ją złożyć w kształt zbliżony do kulki. Dzięki specjalnemu zaczepowi możecie ją umocować na kierownicy roweru, hulajnogi lub na uchwycie wózka dziecięcego, macie również gwarancję, że nakrętka nigdzie się nie zawieruszy. To nie tylko pomysłowe, ale i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musicie już zużywać plastikowych butelek na napoje. Ta składana, przenośna, szczelna butelka wielokrotnego użytku będzie waszym wiernym towarzyszem w trakcie dłuższych wypraw w upalne dni, wycieczek rowerowych, wizyt na siłowni czy spacerów z wózkiem.

A kiedy skończycie swój ulubiony napój po prostu ją złóżcie i przyczepcie do plecaka lub kierownicy hulajnogi :)

 


Stojo butelka
Szybkie składanie i rozkładanie
Możliwość złożenia butelki po wypiciu napoju sprawia, że będzie ona doskonałym towarzyszem w drodze na siłownię, jogę czy w trakcie spacerów w upalne dni. Rozłożona butelka ma około 18 cm, a po złożeniu zaledwie 8 cm.
do użytku w zmywarce
Butelkę Stojo po ponownym rozłożeniu łatwo wyczyścicie samodzielnie lub w zmywarce.
Stojo butelka


Stojo butelka zaczep
Specjalny zaczep
Butelka Stojo posiada specjalny zaczep który nie tylko zabezpiecza nakrętkę przed przypadkowym zgubieniem, ale także umożliwia mocowanie butelki do plecaka, torby, czy też do kierownicy roweru lub hulajnogi.  
CHROŃ ŚRODOWISKO RAZEM Z BUTELKĄ STOJO
Zmniejsz produkcję śmieci i zamień plastikowe butelki jednorazowe na butelkę Stojo. Stojo wykonano z bezpiecznych i nadających się do recyklingu materiałów, które są wolne od BPA, ftalanów, ołowiu i kleju. Bądź trendy! Bądź Eko-friendly!
Butelki smieci

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane