Nasza cena: 179,00zł

Producent: Golden Wolf
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 8,99zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Nylon
Przekątna ekranu: 15.6"
Pasek na ramię: Nie
Wymiary zewnętrzne: 46 x 34 x 10 cm
Waga: 0,73 kg
Pojemność: 15 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 40 x 26 x 3,5 cm

Torba/Plecak Golden Wolf GB00450 z USB wykonano z trwałego i odpornego na deszcz materiału. Model ten posiada dwie komory umożliwiające przemyślane rozmieszczenie przenoszonych rzeczy. W głównej, większej komorze znajduje się kilka kieszeni na akcesoria czy długopisy. Znajduje się tu również łącze do power banka z zewnętrznym gniazdem USB oraz wyjście na kabel USB umożliwiające np. podłączenie słuchawek. W drugiej komorze znajduje się dedykowana miękka kieszeń na laptop w rozmiarze do 15,6" posiadająca zabezpieczenia w postaci elastycznych taśm zabezpieczających sprzęt przed nieprzewidzianym wysunięciem się. Dodatkowo znajduje się tu mniejsza kieszeń np. na tablet i kolejna duża mieszcząca np. dokumenty w formacie A4. Z przodu plecaka znajduje się kolejna duża kieszeń mieszcząca format A4 oraz kolejna, mniejsza kieszeń z izolacją termiczną. Zarówno szelki jak i plecy wyłożone są gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. Na jednej z szelek znajduje się zaczep np. na okulary, na drugiej natomiast malutka kieszonka. Na plecach pod szelkami znajduje się pas umożliwiający założenie plecaka na rączkę torby podróżnej. Szelki plecaka można łatwo schować w specjalnej kieszeni na plecach, a ich montaż jest bardzo szybki dzięki klamrom. U góry plecaka znajduje się uchwyt służący do przenoszenia plecaka w ręce, natomiast drugi uchwyt umieszczono z boku, dzięki czemu można go nosić w poziomie niczym walizkę.

stojak
Zmierz laptopa
UWAGA! Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego nylonu. Materiał jest ponadto wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
socko-mat
socko-poj
Funkcjonalne wnętrze
Torba posiada dwie komory. Pierwsza, z organizerem, w której można przenosić niezbędne akcesoria, dokumenty A4, komórkę, tablet itd. Druga komora przeznaczona jest na laptopa oraz tablet.
Dwie możliwości noszenia
Torba posiada dwa uchwyty, dzięki którym można ją nosić w dłoni zarówno w pionie jak i w poziomie. Drugą opcją jest noszenie torby na plecach. Montaż chowanych szelek jest bardzo szybki i prosty.
socko-pasek
socko-poj
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane