Nasza cena: 229,00zł

Producent: Arctic Hunter
Kod: 6970672350335
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał: Nylon
Przekątna ekranu: 17.3"
Wymiary zewnętrzne: 54 x 31 x 17
Waga: 1,2 kg
Pojemność: 28 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 46 x 30 x 3,5 cm

Trzykomorowy plecak/torba na laptopa marki Arctic Hunter o symbolu B00183 jest wykonany z wytrzymałego na zadrapania i wodoodpornego materiału – nylonu. Pierwsza komora (z przodu plecaka) jest świetnie zorganizowana i pomieści wszystkie akcesoria i drobiazgi, które potrzebujesz ze sobą zabrać. Z przodu umieszczono kieszeń na podręczne rzeczy zapinaną na wodoszczelny zamek. Druga komora plecaka (pośrodku) jest pojemna i przeznaczona na zapakowanie ubrań na kilkudniowy wyjazd. Znajduje się tutaj organizer na kosmetyki, oraz dwie siatkowe kieszenie. Komorę tą możemy otworzyć jak walizkę, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do jej całej zawartości. Jest też zabezpieczona 4 solidnymi zapięciami, które chronią przed niekontrolowanym otwarciem oraz rozerwaniem zamka. Na zewnątrz z boku plecaka umieszczono również zapinaną na zamek kieszeń na napój lub parasolkę. Trzecia komora (z tyłu) przeznaczona jest na elektroniczne urządzenia i obie jej ścianki są wyłożone grubymi piankami, aby jak najlepiej chronić zawartość przed uderzeniami czy wstrząsami. Zmieścisz tutaj laptopa w rozmiarze do 18” oraz tablet do 10”. Plecak wyposażony jest w zewnętrzne złącze USB, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon lub inne przenośne urządzenie. Obok gniazda USB znajduje się zewnętrzne gniazdo słuchawkowe, dzięki któremu posłuchasz muzyki bez konieczności wyciągania odtwarzacza z plecaka. Oba gniazda umieszczono w solidnej, ogumowanej obudowie. Od spodu plecaka znajduje się specjalna kieszeń przeznaczona na buty, która jest wentylowana. Szelki plecaka o ergonomicznym kształcie litery S są solidnie uszyte i wyłożone miękkimi gąbkami, aby plecak dobrze układał się na ramionach nawet przy dużym obciążeniu. Na szelkach umieszczono pasek do zahaczenia okularów i zapinaną na zamek kieszonkę na kartę. Tył plecaka wyłożono oddychającymi, grubymi gąbkami, dzięki czemu jest on wygodny przy dłuższym noszeniu i dużym obciążeniu. Plecak posiada dwa uchwyty, dzięki czemu można go nosić jak torbę, a szelki schować pod tylną ścianką plecaka. Na tylnej ścianie plecaka znajduje się solidny nylonowy pas, dzięki któremu można założyć plecak na rączkę torby lotniczej. Wielofunkcyjny plecak/torba Arctic Hunter o symbolu B00183 doskonale sprawdzi w kilkudniowej podróży.

stojak
Zmierz laptopa
UWAGA! Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wodoodporny materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału, który jest również wodoodporny oraz łatwy w czyszczeniu.
socko-mat
socko-poj
Otwierany jak walizka
Plecak można rozłożyć na płasko, jak walizkę. Zdecydowanie ułatwia to jego zapakowanie.
Osobna komora na laptop
Plecak posiada bardzo miękką komorę, która ochroni laptopa, nawet w przypadku upuszczenia plecaka lub uderzenia nim o coś. Poza laptopem jest również miejsce na tablet do 10". Komora jest zapinana na zamek.
socko-pasek
socko-poj
Miejsce na buty
Plecak posiada specjalną komorę na buty. Dzięki niej można je łatwo odizolować od reszty ubrań. Jest to osobna komora zapinana na zamek.
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo USB, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.
socko-pasek

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane