Producent: Arctic Hunter
Kod: 6970672353046
Średnia ocena:
- oceń
Dostępność: Niedostępny
Ostatnio dostępny: 01.04.2021
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.Szczegóły
Materiał:
  • Nylon
  • PVC
Przekątna ekranu:
Wymiary zewnętrzne: 43 x 30 x 15 (po powiększeniu 43 x 30 x 25) cm
Waga: 1,45 kg
Pojemność: 19/32 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 40 x 29 x 3,5 cm

Trzykomorowy plecak/torba na laptopa marki Arctic Hunter o symbolu B00350 jest wykonany z wytrzymałych na zadrapania i wodoodpornych materiałów – nylonu i PCV. Pierwsza komora (z przodu plecaka) jest świetnie zorganizowana i pomieści wszystkie akcesoria i drobiazgi, które potrzebujesz ze sobą zabrać. Znajduje się tutaj m.in. kieszeń z systemem RFID zabezpieczającą Twój portfel lub telefon przed sczytaniem danych z karty kredytowej. Z przodu umieszczono dwie kieszenie na podręczne rzeczy zapinane na solidny zamek. Druga komora plecaka (pośrodku) jest pojemna i przeznaczona na zapakowanie ubrań na kilkudniowy wyjazd. Znajduje się tutaj organizer na kosmetyki, a kieszeń wewnątrz jest przedzielona siatkową przegrodą zapinaną na zamek. Komora ta jest składana, co oznacza, że używasz jej tylko wtedy kiedy jest potrzebna. Wystarczy rozpiąć jeden suwak i zyskać 10cm głębokości. Dodatkowo komorę tą możemy otworzyć jak walizkę, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do jej całej zawartości. Trzecia komora (z tyłu) przeznaczona jest na elektroniczne urządzenia i obie jej ścianki są wyłożone grubymi piankami, aby jak najlepiej chronić zawartość przed uderzeniami czy wstrząsami. Zmieścisz tutaj laptopa w rozmiarze do 16,4” oraz tablet do 10”. Plecak wyposażony jest w zewnętrzne złącze USB, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon lub inne przenośne urządzenie. Obok gniazda USB znajduje się zewnętrzne gniazdo słuchawkowe, dzięki któremu posłuchasz muzyki bez konieczności wyciągania odtwarzacza z plecaka. Oba gniazda umieszczono w solidnej, ogumowanej obudowie. Szelki plecaka o ergonomicznym kształcie litery S są solidnie uszyte i wyłożone miękkimi gąbkami, aby plecak był dobrze układał się na ramionach nawet przy dużym obciążeniu. Na szelkach umieszczono odblaski, pasek do zahaczenia okularów i kieszonkę kartę (zapinaną na zamek). Tył plecaka wyłożono oddychającymi, grubymi gąbkami, dzięki czemu jest on wygodny przy dłuższym noszeniu. Plecak posiada dwa uchwyty, dzięki czemu można go nosić jak torbę, a szelki schować pod tylną ścianką plecaka. Po bokach plecaka znajdują się dodatkowe zapięcia zabezpieczające zamki plecaka przed niekontrolowanym rozpięciem. Na tylnej ścianie plecaka znajduje się solidny nylonowy pas, dzięki któremu można założyć plecak na rączkę torby lotniczej. Plecak/torba Arctic Hunter o symbolu B00350 doskonale sprawdzi w kilkudniowej podróży służbowej. Polecamy ten produkt szczególnie osobom, które dużo podróżują w ramach wykonywanego zawodu.

stojak
Zmierz laptopa
UWAGA! Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego nylonu. Materiał jest ponadto wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
socko-mat
socko-poj
Otwierany jak walizka
Plecak można rozłożyć na płasko, jak walizkę. Ułatwia to jego zapakowanie, a ubrania umieszczone w przegrodzie można łatwo zabezpieczyć za pomocą siateczkowej klapy zapinanej na zamek. W ten sposób nie ma obawy, że ubrania wypadną, gdy będziesz chciał wyciągnąć coś z plecaka.
Osobna komora na laptop
Plecak posiada bardzo miękką komorę, która ochroni laptopa, nawet w przypadku upuszczenia plecaka lub uderzenia nim o coś. Poza laptopem jest również miejsce na tablet do 10". Komora jest zapinana na zamek.
socko-pasek
socko-poj
Możliwość powiększenia
Gdy zajdzie taka potrzeba, plecak można łatwo powiększyć o dodatkowe kilka centymetrów. Wystarczy rozpiąć zamek, który znajduję się na całym obwodzie torby. Dzięki temu, w kilka sekund, z plecaka o pojemności 19L, zmienisz go w plecak 32L.
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.
socko-pasek
socko-poj
Bagaż podręczny
Plecak może służyć jako bagaż podręczny, gdyż jego wymiary nie przekraczają dopuszczalnych, ustalonych przez większość przewoźników.
  • Robert napisał:
    Dostawa błyskawiczna !! Plecak był prezentem dla syna - pierwsze wrażenia bardzo dobre , produkt ocenił jako spełniający jego oczekiwania zarówno pod względem estetyki jak i funkcjonalności. Co do trwałości trudno się wypowiadać po kilku dniach ale wygląda bardzo solidnie.Polecam!
    Ocena opinii: 0

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane