Nasza cena: 229,00zł

Producent: Nigeer
Kod: 6925716003050
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał:
  • PVC
  • Oxford
Przekątna ekranu: 15.6"
Wymiary zewnętrzne: 46 x 33 x 20 cm
Waga: 0,95 kg
Pojemność: 30 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 40 x 27 x 3,5 cm

Plecak Nigeer/Eurcool 1928 został wykonany z impregnowanego i wytrzymałego materiału, zapewniającego odporność na warunki atmosferyczne. Osobna komora na laptop posiada miękką kieszeń na sprzęt w rozmiarze do 15,6" oraz mniejsza na tablet do 10" - obie zabezpieczone elastyczną taśmą zapinaną na rzep. W obszernej komorze głównej znajduje się duża kieszeń zapinana na zamek oraz organizer na drobiazgi. Znajduje się tu również łącze do power banka z zewnętrznym gniazdem USB, znajdującym się z boku plecaka. Profilowane szelki plecaka, podobnie jak jego plecy, wyłożono sprężystymi gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. Pod szelkami umieszczono pas umożliwiający założenie plecaka na rączkę torby podróżnej, a pod nim dyskretną kieszeń zapinaną na zamek. U góry plecaka znajduje się uchwyt służący do przenoszenia plecaka w ręce, natomiast drugi uchwyt umieszczono z boku i przydaje się przy używaniu plecaka jako walizki. Model Nigeer/Eurcool 1928 przypadnie do gustu osobom potrzebującym plecaka z opcją wykorzystania go jako bagażu na krótki wyjazd.

stojak
zmierz laptopa
Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału, który jest ponadto wodoodporny, więc w przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
nylon
laptop
Osobna komora na laptop
Plecak posiada bardzo miękką komorę, która ochroni laptopa, nawet w przypadku upuszczenia plecaka lub uderzenia nim o coś. Poza laptopem jest również miejsce na tablet do 10". Komora jest zapinana na zamek.
Funkcjonalne wnętrze
Plecak jest bardzo pojemny, a wiele kieszonek sprawia, że można przenosić w nim wszystko czego potrzebujemy. Plecak posiada bardzo miękką komorę, która ochroni laptopa, nawet w przypadku upuszczenia plecaka lub uderzenia nim o coś.
wnętrze
usb
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane