Nasza cena: 229,00zł

Producent: Kingsons
Kod: 6941580960299
Dostępność: Wysyłka w 24h
Koszt dostawy: od 0,00zł - zobacz wszystkie


Szczegóły
Materiał:
  • Nylon
  • PVC
Przekątna ekranu: 15.6"
Wymiary zewnętrzne: 43 x 28 x 8
Waga: 0,74 kg
Pojemność: 10 l
Maksymalny rozmiar laptopa: 38 x 26 x 3 cm

Plecak Kingsons KS3210W wykonano z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Cechą charakterystyczną tego modelu jest jego niezwykła smukłość oraz bardzo dobrze zaprojektowane wnętrze. W komorze głównej znajduje się miękka kieszeń na laptop w rozmiarze 15,6" oraz mniejsza na tablet w rozmiarze do 11”. Między nimi umieszczono kieszeń na dokumenty w formacie A4. Kieszenie te są zabezpieczone taśmą zapinaną na rzep. Pod nimi znajduje się jeszcze jedna, mniejsza kieszonka zapinana na rzep. Po drugiej stronie komory znajdują się kolejne dwie mniejsze kieszonki. W komorze tej znajduje się również łącze do power banka z zewnętrznym gniazdem USB, znajdującym się na dole plecaka. Z boku plecaka umieszczono kieszeń zapinaną na zamek, w której można schować np. puszkę ulubionego napoju. Z przodu znajduje się kieszeń zapinana na zamek, w której umieszczono zaczep np. na klucze. A wszystko to zamknięte w bardzo smukłej obudowie. Profilowane szelki plecaka, podobnie jak jego plecy, są wyłożone sprężystymi gąbkami zwiększającymi komfort w trakcie noszenia. Na jednej z szelek umieszczono malutką kieszeń, natomiast na drugiej zaczep na okulary. Pod szelkami znajduje się szeroki pas umożliwiający założenie plecaka na rączkę torby podróżnej, a pod nim dyskretna kieszeń zapinana na zamek. Plecak Kingsons KS3210W przypadnie do gustu osobom poszukującym plecaka zdecydowanie bardziej smukłego niż modele standardowe, a przy tym posiadającego dobrze zaprojektowane wnętrze.

stojak
zmierz laptopa
Przed zakupem zmierz swojego laptopa i porównaj jego wymiary z wymiarami podanymi powyżej.
Wytrzymały materiał
Plecak wykonany jest z wytrzymałego, impregnowanego materiału, co sprawia, że jest nie tylko trwały, ale i wodoodporny. W przypadku deszczu nie ma obawy, że plecak przemoknie.
nylon
laptop
Złącze USB
Plecak wyposażony jest w gniazdo usb, dzięki czemu nie ma konieczności wyciągania power banka z plecaka, aby naładować telefon. Uwaga, power bank nie jest częścią zestawu.
Funkcjonalne wnętrze
Plecak posiada miękką komorę na laptopa 15,6" oraz sporo miejsca na ubrania lub książki. Ponadto kilka przydatnych kieszonek.
wnętrze

Dodaj opinię

Pola oznaczone (*) są wymagane