Dedykowane szkło hartowane na tablet Lenovo. Szkło w prosty sposób zabezpieczy twój ekran przez uszkodzeniem lub porysowaniem. Wszystkie szkła hartowane o grubości 0,3mm i twardości 9H składają się z 4 warstw - posiadają nanowarstwę zapobiegającą odciskom palców, warstwę antyrefleksyjną oraz warstwę sylikonu, dzięki której szkło nie wymaga klejenia.

Wytrzymałe szkło ochronne do Lenovo - dla kogo będzie dobrym wyborem? 

Wysokiej jakości szkło ochronne do Lenovo skutecznie zabezpiecza ekran przed uszkodzeniami w postaci zarysowań, pęknięć czy innych wad matrycy. Dzięki temu urządzenie można z powodzeniem zabierać ze sobą na różnego rodzaju wyjścia czy wyjazdy i komfortowo użytkować w domu bez konieczności martwienia się o powstanie ewentualnych defektów. Warto przy tym wspomnieć, że proponowane przez nas szkło ochronne do Lenovo ochroni ekran tabletu przed kontaktem z kluczami, monetami oraz innymi ostrymi przedmiotami, co oznacza, że urządzenie można wygodnie transportować nawet w torbie czy plecaku.

Znajdujące się w naszej ofercie szkło ochronne do Lenovo wyróżnia się specjalną powłoką, która zapewnia bardzo dobre odwzorowanie wszystkich kolorów i która świetnie sprawdza się nawet podczas słonecznych dni. Dzięki temu w trakcie korzystania z tabletu można wygodnie oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości lub spędzać wolny czas, grając w wybrane gry. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że szkło za sprawą swojej niewielkiej grubości nie utrudnia pisania na tablecie ani nie wpływa na mniej czuły dotyk.

czytaj dalej zwiń