Dedykowane szkło hartowane na tablet Lenovo. Szkło w prosty sposób zabezpieczy twój ekran przez uszkodzeniem lub porysowaniem. Wszystkie szkła hartowane o grubości 0,3mm i twardości 9H składają się z 4 warstw - posiadają nanowarstwę zapobiegającą odciskom palców, warstwę antyrefleksyjną oraz warstwę sylikonu, dzięki której szkło nie wymaga klejenia.

Wytrzymałe szkło ochronne do Lenovo - dla kogo będzie dobrym wyborem? 

Wysokiej jakości szkło ochronne do Lenovo skutecznie zabezpiecza ekran przed uszkodzeniami w postaci zarysowań, pęknięć czy innych wad matrycy. Dzięki temu urządzenie można z powodzeniem zabierać ze sobą na różnego rodzaju wyjścia czy wyjazdy i komfortowo użytkować w domu bez konieczności martwienia się o powstanie ewentualnych defektów. Warto przy tym wspomnieć, że proponowane przez nas szkło ochronne do Lenovo ochroni ekran tabletu przed kontaktem z kluczami, monetami oraz innymi ostrymi przedmiotami, co oznacza, że urządzenie można wygodnie transportować nawet w torbie czy plecaku.

Znajdujące się w naszej ofercie szkło ochronne do Lenovo wyróżnia się specjalną powłoką, która zapewnia bardzo dobre odwzorowanie wszystkich kolorów i która świetnie sprawdza się nawet podczas słonecznych dni. Dzięki temu w trakcie korzystania z tabletu można wygodnie oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości lub spędzać wolny czas, grając w wybrane gry. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że szkło za sprawą swojej niewielkiej grubości nie utrudnia pisania na tablecie ani nie wpływa na mniej czuły dotyk.

czytaj dalej zwiń


Brak produktów do wyświetlenia. ×